Zamknij
REKLAMA
00:00, 28.01.2023
Starannie wykonane namioty reklamowe okazują się idealnym rozwiązaniem na czas różnego rodzaju targów, festiwali czy tematycznych wydarzeń. Wówczas pozwalają na stworzenie funkcjonalnego stanowiska do zaprezentowania swoich towarów lub usług. Warto jednak wspomnieć, że w ostatnim czasie coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na inwestycję w namioty reklamowe z nadrukiem. Dzieje się tak, ponieważ stają się one idealnym nośnikiem reklamowym, na którym można umieścić logo firmy, jej nazwę, zakres działalności czy adres strony internetowej. Ponadto przemyślany nadruk zwraca na siebie uwagę mijających go osób, co pozytywnie wpływa na rozpoznawalność marki. Jakimi innymi zaletami wyróżniają się tego typu namioty i kiedy stanowią opłacalną inwestycję?
18:58, 27.01.2023
Czy to eleganckie przyjęcie, czy szalona impreza, czy weekendowy wypad z przyjaciółkami – zawsze chcemy wyglądać jak najlepiej. Gdy wybrana została już sukienka, spódnica, żakiet czy buty, czas pomyśleć o dopełnieniu stroju. Odpowiednie akcesorium stanowi kropkę nad „i” każdej stylizacji. Może ją doskonale podkreślić, może skontrastować. Baw się w kreatorkę – a my podpowiemy, jak dobrać akcesorium do ubrania.
18:55, 27.01.2023
Zarówno podkaszarki, jak i kosy spalinowe mają szerokie grono zwolenników. Proces wyboru trzeba uwarunkować tym, jak często użytkujemy sprzęt, do czego nam służy i jakie mamy oczekiwania. Na szczęście na rynku znajdziemy wiele propozycji znanych marek. Dzięki temu każdy postawi na takie urządzenie, które będzie spełniało swoje zadania przez długi czas. Sprawdźmy, czym cechują się obie opcje. Jakie urządzenie wybrać? Do czego służy podkaszarka, a do czego kosa spalinowa? Co trzeba wiedzieć?
13:22, 27.01.2023
„Zbrojna agresja Rosji na Ukrainę spowodowała bardzo trudną sytuację na rynkach paliw, co przekłada się również na wyższe koszty wytwarzania energii elektrycznej i ciepła. Specyfika rynku ciepła, który w przeciwieństwie do rynku energii elektrycznej ma charakter lokalny, a dodatkowo zasady taryfowania wytwarzania ciepła są odmienne w przypadku ciepłowni i jednostek kogeneracji, powoduje, że odbiorcy w poszczególnych miastach w różnym stopniu, terminie i z inną częstotliwością odczuwają podwyżki cen ciepła. Wejście w życie ustawy ochroni odbiorców przed wysokimi kosztami ciepła, a jednocześnie pozwoli wytwórcom ciepła na jego produkcję w oparciu o zatwierdzoną przez prezesa URE taryfę” - komentuje ustawę wprowadzającą mechanizm ograniczenia podwyżek cen ciepła Wojciech Dąbrowski, prezes zarządu PGE Polskiej Grupy Energetycznej S.A. oraz prezes zarządu Polskiego Towarzystwa Elektrociepłowni Zawodowych.
10:13, 27.01.2023
Polskie Linie Lotnicze LOT rekrutują młodszy personel pokładowy. Aby dołączyć do podniebnej elity, trzeba znać angielski w stopniu komunikatywnym, mieć wykształcenie średnie i umieć pracować w grupie. Liczy się też prezencja i nienaganne maniery. Na zakwalifikowanych kandydatów czeka cały świat lotowskiej siatki połączeń.
09:01, 27.01.2023
POLREGIO podpisało umowy ramowe z czterema producentami taboru na dostawę najnowocześniejszych składów elektrycznych. FPS H. Cegielski, Pesa Bydgoszcz S.A., Newag S.A. i Stadler Polska mają dostarczyć przewoźnikowi - w ciągu trzech lat – 200 komfortowych, funkcjonalnych pociągów z wifi i klimatyzacją. To rekordowe zamówienie dla polskiej kolei regionalnej.
08:34, 27.01.2023
Grupa PGE prowadzi strategiczny dla polskiej energetyki program kablowania sieci średniego napięcia (SN). Do 2026 roku PGE zwiększy udział podziemnych linii kablowych na terenie swojego działania do min. 30 proc.. W tym celu Grupa PGE nabyła pierwszą w Polsce tej klasy maszynę do układania kabli energetycznych pod ziemią.
00:03, 27.01.2023
Jajowar to urządzenie do gotowania jajek i robi dokładnie to, czego się od niego oczekuje. Chociaż teoretycznie można gotować jajka w garnku, tylko jajowar zagotuje je idealnie zgodnie z oczekiwaniami. Co więcej, jajka nie pękną i dadzą się łatwo obrać. Co to jest jajowar?
14:12, 26.01.2023
Pozycjonowanie w Google to ważny element każdej skutecznej strategii marketingu internetowego. Polega na optymalizacji witryny i kampanii reklamowych, aby pojawiały się wyżej w rankingach wyszukiwarek. Można to zrobić poprzez kampanie AdWords, optymalizację strony internetowej, audyt strony internetowej, a nawet tworzenie strony internetowej. Dzięki odpowiednim strategiom pozycjonowania firmy mogą zwiększyć swoją widoczność w sieci i przyciągnąć więcej klientów.
09:23, 26.01.2023
W tym roku, podczas 31. Finału, po raz trzeci serca marki Lovela i Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zabiją tym samym, gorącym rytmem. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo małych i dużych Lovela kolejny raz łączy siły z WOŚP, dokładając cegiełkę w walce z groźną dla życia sepsą. Za pomocą platformy Allegro każdy może wesprzeć zbiórkę poprzez zakup charytatywnego, emocjonalnego e-booka pełnego wskazówek dotyczących rodzicielstwa.
11:59, 24.01.2023
Dzisiaj w zasadzie w każdym obszarze życia zauważamy postęp technologiczny. Dotyczy on również przemysłu spożywczego, czego dowodzi postępująca w nim cyfryzacja. Chodzi tutaj choćby o ważenie produktów na poziomie przemysłowym, głównie w zakładach produkcyjnych. O co chodzi i dlaczego cyfrowy czujnik tensometryczny coraz częściej zastępuje klasyczny czujnik korzystający z kompensacji siły elektromagnetycznej? Wyjaśniamy!
11:56, 24.01.2023
Producent szaf sterowniczych z pewnością przyjdzie z pomocą, kiedy stoimy przed wyborem zakupu szaf do urządzeń wchodzących w skład sieci komputerowych. Jeżeli chcesz mieć łatwy dostęp do okablowania, a tym samym zabezpieczyć urządzenie, wybierz szafę rack. Dowiedz się więcej na jej temat.
08:23, 24.01.2023
Tylko powszechne, bezpłatne szczepienia przeciwko wirusowi HPV (brodawczaka ludzkiego), zarówno dla dziewczynek, jak i dla chłopców, stanowią skuteczną ochronę przed nowotworami, które on wywołuje, a nie jest to jedynie rak szyjki macicy, ale też m.in. nowotwory sromu, pochwy, odbytu, gardła czy krtani – uważają eksperci z Polski i Litwy. W ich opinii najlepszą ochronę zapewnia szczepionka o najszerszym spektrum działania – dziewięciowalentna.
00:00, 23.01.2023
Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) we współpracy z Ministerstwem Zdrowia uruchomiła specjalne telecentrum dedykowane dla lekarzy oraz dentystów, którzy uzyskali swoje kwalifikacje poza terytorium Unii Europejskiej, między innymi z Ukrainy. Każda osoba, która zadzwoni pod podany numer, otrzyma wyczerpujące informacje na temat procedur oraz dokumentów niezbędnych do otrzymania tymczasowej licencji lekarskiej uprawniającej do podjęcia praktyki lekarskiej na terytorium Rzeczypospolitej.
10:20, 20.01.2023
Bramy przemysłowe w Gdyni i Gdańsku są niezbędnym elementem wyposażenia wielu magazynów, hal produkcyjnych, zakładów przemysłowych oraz innych obiektów. Ich głównym zadaniem jest zabezpieczenie wejścia i wyjścia z budynku oraz ochrona przed niepożądanym dostępem osób trzecich. Do wyboru mamy różne rodzaje bram przemysłowych, które różnią się między sobą budową, sposobem działania oraz zastosowaniem.
REKLAMA