Zamknij
13:45, 07.02.2023
5 lutego w hali stadionu lekkoatletycznego w Szczecinie odbyły się Halowe Mistrzostwa Województwa. Udział w zawodach wzięło 335 zawodników.
10:45, 02.02.2023
Grupa Azoty Chemik Police pokonał Maritzę Plovdiv w 5. kolejce Ligi Mistrzyń.
13:56, 30.01.2023
Finał Mistrzostw Województwa Zachodniopomorskiego Juniorek za nami! SMS Police z tytułem Mistrza Województwa!
13:07, 30.01.2023
W niedzielę, 29 stycznia, w hali SP 8 w Policach odbył się XXII Orkiestrowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Oldbojów.
20:09, 29.01.2023
Dzisiaj 3-osobowa ekipa, Uczniowskiego Klubu Lekkoatletycznego ÓSEMKA Police, wzięła udział w 4. Ogólnopolskich Halowych Zawodach Lekkoatletycznych w Toruniu. Był to bardzo udany start.
3
23:36, 28.01.2023
Około 360 dzieci, z sześciu, polickich szkół podstawowych, wzięło udział w 18 Turnieju Gier i Zabaw Ruchowych o Puchar Burmistrz Polic, który odbył się dzisiaj, 28 stycznia, w hali Szkoły Podstawowej nr 8 w Policach.
14:39, 28.01.2023
Grupa Azoty Chemik Police pokonał #VolleyWrocław w 13. kolejce Tauron Ligi.
21:34, 18.01.2023
Grupa Azoty Chemik Police pokonał C.S.M.Targoviste w czwartej kolejce Ligi Mistrzyń.
1
13:12, 17.01.2023
Z dniem 17 stycznia, Marek Mierzwiński przestaje pełnić rolę pierwszego szkoleniowca Grupa Azoty Chemika Police – poinformował klub.
21:10, 14.01.2023
Grupa Azoty Chemik Police przegrał z Developresem Bella Dolina Rzeszów w meczu 11. kolejki Tauron Ligi.
16:45, 12.01.2023
Reprezentanci Klubu Sportów Walki Police – Malwina Strzelecka i Krystian Biś pojadą do Arabii Saudyjskiej na Igrzyska Sportów Walki - World Combat Games.
1
19:25, 08.01.2023
ŁKS Commercecon Łódź pokonał Grupa Azoty Chemik Police w 10. kolejce Tauron Ligi.
09:14, 05.01.2023
Grupa Azoty Chemik Police pokonał Moya Radomkę Lotnisko Radom w ćwierćfinale Pucharu Polski.
15:15, 01.01.2023
Tradycją stały się noworoczne spotkania członków i sympatyków TKKF TYTAN. Na boisku, 1 stycznia rozgrywają oni mecz piłki nożnej.
13:09, 30.12.2022
Grupa Azoty Chemik Police pokonał OnlyBio Pałac Bydgoszcz w meczu 9. kolejki Tauron Ligi.