Zamknij
REKLAMA

Oświadczenie burmistrza Polic

12.42, 12.05.2022 Urząd Miejski w Policach
Skomentuj
REKLAMA

Z uwagi na pojawienie się w sieci społecznościowej informacji na temat wydarzenia, które odbyło się w Urzędzie Miejskim w Policach oraz insynuacji, iż mogło ono zostać zorganizowane z publicznych pieniędzy, pragnę zdementować te pogłoski.

10 maja przypada data moich urodzin. Ze względu na pełnioną przeze mnie funkcję obchodzone są one również w Urzędzie Miejskim w Policach. Z tego powodu wiele osób w trakcie tego dnia składa mi życzenia. Czynią to zarówno mieszkańcy, pracownicy urzędu jak i przedstawiciele polskich oraz niemieckich samorządów.

W tym szczególnym dniu pragnę, aby każda osoba mnie odwiedzająca, była godnie ugoszczona. Z tego względu za własne prywatne pieniądze organizuję poczęstunek. Żaden pracownik Urzędu nie jest zaangażowany w organizację tego wydarzenia. W tym celu wynajmuję firmę zewnętrzną, która całościowo zabezpiecza organizację poczęstunku.

Dodatkowo co roku proszę wszystkich, aby zamiast kwiatów i prezentów, wsparły cel charytatywny dotyczący znajdujących się w potrzebie mieszkańców Gminy Police. W zeszłym roku była to zbiórka na lek na SMA dla małej Ingi z Przęsocina, w tym roku poprosiłem o wsparcie zbiórki dla pogorzelców z Niekłończycy.

Burmistrz Polic

Władysław Diakun

 

(Urząd Miejski w Policach)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%