Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
1
11:41, 29.09.2022
Ubezpieczenie OC jest obowiązkowe dla każdego samochodu. Kierowca obowiązany jest do jego wykupienia. Za brak są poważne kary, a nieposiadanie go w przypadku kolizji może się okazać jeszcze bardziej bolesne. Nie ma co jednak ukrywać, że koszty OC są wysokie i każdy z nas chciałby za to ubezpieczenie zapłacić jak najmniej.
23:25, 27.09.2022
Uzupełnienie wakatu na stanowisku eksperckim – niezależnie od tego, czy jest to stanowisko wysokiego szczebla (manager, dyrektor), czy średniego szczebla (specjalista, starszy specjalista) – stanowi największe rekrutacyjne wyzwanie.
14:20, 26.09.2022
W celu odświeżenia domu i ogrodu, aby znów mógł cieszyć oko, warto przeprowadzić kilka istotnych zabiegów. Będzie to np. czyszczenie murów z cegły, naprawa zbitych tynków i renowacja kostki. Z tego artykułu dowiesz się: 
12:45, 23.09.2022
Porównanie marki Milwaukee oraz Makita jest niezwykle ciężkie. Obydwie marki w ostatnich latach stały się niezwykle popularne, a ich produkty zyskały na jakości. Obecnie można by rzec, że są one topowymi graczami na rynku elektronarzędzi, ponieważ ich stosunek ceny do jakości jest naprawdę wysoki, co więcej, można się pokusić o stwierdzenie, że w swojej kategorii cenowej, są to najlepsze sprzęty.
16:24, 22.09.2022
Hostel Viola to komfortowy obiekt, w którym goście mogą cieszyć się wygodą oraz dostępnością różnych udogodnień bez potrzeby płacenia wysokiej ceny. Dowiedz się więcej o ofercie noclegów.
2
14:55, 20.09.2022
Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o łatwy dostęp do produktów dla swoich klientów. Już w czwartek, 22 września, Lidl otworzy swój drugi obiekt w Policach, przy ulicy Tanowskiej 14 A. Otwarcie nastąpi o  godzinie 6:00.
12:39, 20.09.2022
Buty Atriker są produktem polskiej marki obuwniczej, a jej oferta przeznaczona jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. To dobra opcja dla wielbicieli rodzimych producentów obuwia lub tych, którzy chcą się z nimi poznać bliżej. Wśród propozycji marki znajdziesz propozycje klasyczne oraz nieco bardziej wyszukane.
14:45, 13.09.2022
Choroby grzybowe mogą stopniowo osłabiać rośliny, co uniemożliwia utrzymywanie zdrowych liści oraz wydawanie kwiatów, a w konsekwencji zawiązywanie owoców. W okresie lata i jesieni grzybnia dojrzewa, wytwarzając owocniki, które z kolei uwalniają zarodniki. Dlatego grzyb bardzo szybko przenosi się na kolejne rośliny, natomiast zimę spędza w ziemi, aby wiosną i latem ponownie infekować młode warzywa.
12:23, 31.08.2022
Wiele osób spędza cały wolny czas w domu, a to duży błąd. Niewątpliwie siedzenie w domu nie wpływa dobrze na organizm, ale też zwiększa ryzyko otyłości, człowiek zwyczajnie nic nie robi i tylko sięga po przekąski. Tak nie może być. Czas więc zorganizować outdoorową rozrywkę dla całej rodziny. Dziś podpowiemy Wam, jak to zrobić?
10:20, 31.08.2022
Kredyt gotówkowy to obecnie jedna z najpopularniejszych usług bankowych. I nie ma w tym nic dziwnego, bo pożyczka ta daje naprawdę wiele możliwości. A to wszystko dlatego, że można przeznaczyć ją na dowolny cel — bez żadnych deklaracji! Sprawdźmy, jak wybrać kredyt gotówkowy na najlepszych warunkach. 
14:56, 30.08.2022
Rolą doradców finansowych jest merytoryczne przekazywanie aktualnej wiedzy o tym, jak bezpiecznie zarządzać majątkiem, czy uzyskać dofinansowanie na rozpoczęcie lub rozwój biznesu. O wsparcie w tym temacie może ubiegać się każdy, niezależnie od tego, czy jest właścicielem firmy, czy występuje jako osoba prywatna.
10:25, 29.08.2022
Praca jest naturalnym etapem w życiu człowieka. Po ukończeniu odpowiedniej szkoły średniej lub wyższej przychodzi czas na znalezienie ciekawej i satysfakcjonującej pracy. Wówczas trzeba rozpocząć poszukiwania zatrudnienia z pomocą Internetu, lokalnych ogłoszeń czy urzędów pracy. Warto orientować się, jak wygląda sytuacja na rynku pracy w danym sektorze i jakie zawody są obecnie pożądane. Zatem pracownicy jakich zawodów są najbardziej potrzebni w Policach?
15:34, 26.08.2022
Budynek gospodarczy zasadniczo służy właścicielom do przechowywania narzędzi, ale też do amatorskich działań związanych np. z rękodziełem. Budynek taki nie pełni funkcji mieszkalnej, bo inne jest jego przeznaczenie. W niektórych sytuacjach jednak ludzie zastanawiają się, czy budynek gospodarczy dałoby się zaadaptować na mieszkalny. Czy to możliwe w świetle prawa? Z jakimi formalnościami wiąże się taka zmiana sposobu użytkowania? Wątpliwości w tej materii rozwiewa poniższy artykuł.
12:14, 25.08.2022
Wiele osób zastanawia się, czy system ERP i WMS mają te same zadania? A jeśli nie i się różnią, to czym dokładnie? Wyjaśniamy w poniższym artykule!
12:09, 25.08.2022
Na randkę do restauracji odpowiednim wyborem będą czółenka lub botki. Doskonałą propozycją są także baleriny. Bardzo ważne, aby obuwie było dopasowane do całej stylizacji! Przeczytaj ten artykuł, jeśli interesuje Cię, jakie buty damskie wybrać do kreacji na randkę.
REKLAMA