W dniach 20-21 września w Lublinie odbyły się Mistrzostwa Polski U16. Uczniowski Klub Lekkoatletyczny ÓSEMKA Police reprezentowała Helena Goliszewska.
- Helena bardzo dobrze wywiązała się z roli faworytki, posiadając najlepszy tegoroczny wynik wśród uczestniczek mistrzostw na tym dystansie. W eliminacjach uzyskała wynik 12,37 sekundy. Był to najlepszy wynik eliminacji. W uzyskaniu lepszego wyniku przeszkodził przeciwny wiatr – informuje UKL ÓSEMKA.
W finale, mimo iż wiatr wciąż był przeciwny, po znakomitym biegu Helena Goliszewska zwyciężyła wynikiem 12,03 sekundy zdecydowanie pokonując zawodniczkę z LMKS Żak Pyrzyce Amelię Kacprzak, uzyskując tym samym tytuł Mistrzyni Polski U16 na rok 2025. Trenerem zawodniczki jest Ryszard Kamiński.
Dla przypomnienia w ubiegłym roku Helena Goliszewska była druga.
źródło: UKL ÓSEMKA POLICE
Grupa Azoty Polyolefins S.A. odstępuje od umowy
Popieram
skl
20:38, 2025-09-21
Ponad 107,5 mln euro dla Grupy Azoty Polyolefins
Skoro pracownik zakładów mówi o zagrożeniu wycieku instalacji to chyba coś jest na nie tak.Jak dla mnie to powinni natychmiast zamknąć ten syf.
Grażyna
12:34, 2025-09-21
Grupa Azoty Polyolefins S.A. odstępuje od umowy
Zamknąć ten syf.Dosyc trucia mieszkańców
SKL
12:28, 2025-09-21
Skarby z szuflad i strychów – Pchli Targ w Policach
Co mi po takiej informacji, że coś się odbyło. Należy powiadamiać o wydarzeniach, propozycjach jakie mają się odbyć za kilka dni. Może bym poszedł. A tak to musztarda po obiedzie.
mieszkaniec Polic
21:34, 2025-09-20
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz