Zamknij
REKLAMA

Nabór wniosków o udzielenie dotacji na własną działalność gospodarczą

16.26, 25.08.2022 .
Skomentuj fot. ilustracyjne
REKLAMA

Powiatowy Urząd Pracy w Policach informuje, że w okresie od 22.08.2022 r. do dnia 02.09.2022 r. będzie przyjmował wnioski od osób bezrobotnych ubiegających się o dofinansowanie na podjęcie działalności gospodarczej.

 

- Dysponujemy środkami umożliwiającymi przyznanie dotacji do wysokości 35 000,00 zł brutto. Wszystkie osoby zainteresowane proszone są o zapoznanie się z dokumentem „Zasady dotyczące pomocy przyznawanej w postaci jednorazowych środków na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej w Powiatowym Urzędzie Pracy w Policach" – czytamy na stronie urzędu.

Wniosek o dofinansowanie wraz załącznikami oraz Zasady można pobrać ze strony internetowej Urzędu pod adresem https://police.praca.gov.pl/dokumenty-dotyczace-dotacji.

 

Wnioski należy składać:

  • elektronicznie poprzez platformę praca.gov.pl po opatrzeniu ich kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub profilem zaufanym,
  • w formie papierowej za pośrednictwem poczty  na adres tut. Urzędu (pod uwagę brana jest data wpływu),
  • osobiście w Urzędzie poprzez pozostawienie wniosku w miejscu do tego wyznaczonym (Kancelaria Urzędu, pok. nr 1 , do godz. 14:30  02.09.2022 r.).

Osoby zainteresowane uzyskaniem informacji na temat sposobu wypełnienia wniosku mogą wziąć udział w spotkaniu z pracownikami tut. Urzędu.

Spotkanie odbędzie się w  Powiatowym Urzędzie Pracy w Policach przy ul. T. Kościuszki 5 w  dniu 29.08.2022 r. o godz. 11.00 (sala nr 25).

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%