Zamknij
REKLAMA

Jakie są rodzaje przyczep i naczep bdf?

18.16, 09.11.2022 Materiał Partnera Aktualizacja: 18.18, 09.11.2022
Skomentuj

Rozwój branży transportowej sprawił, że pojawiła się konieczność ulepszania rozwiązań i szukania nowych. Dlatego też powstały rozmaite rodzaje zabudowy, dzięki którym pojazd lepiej sprawdza się w danej misji transportowej, a sam kierowca znacznie optymalizuje czas swojej pracy i proces łańcucha dostaw. Znane wszystkim standardowe zabudowy (np. kurtynowa czy ze sztywnymi ścianami) dziś można postawić także na nowoczesne przyczepy BDF, które podbijają rynek z uwagi na swoje specjalne przeznaczenie. Podpowiadamy, czym one są i jakie można znaleźć rodzaje takich naczep.

Przyczepy BDF - jak działają

Transport ciężarowy jest dziś bardzo wysoce rozwinięty, co wynika z ogromnego zapotrzebowania rynku. Dlatego powstały nowoczesne rozwiązania, które stosuje się po to, aby usprawnić szereg procesów. Dzięki zabudowie BDF łatwiej jest przewozić rozmaite ładunki, mając na uwadze zarówno czas poświęcony na załadunek, jak i rozładunek. Nie ma przy tym konieczności rozładowywania naczepy. Dowiedz się więcej na temat systemu https://www.redos.pl/systemy-bdf/

 

Sama konstrukcja jest bardzo prosta i składa się wyłącznie z dwóch elementów. System zbudowany jest z zabudowy BDF, w której umieszczamy różnorodne towary, które są transportowane. Kolejną częścią jest podwozie, czyli przyczepa, na której umieszcza się całą zabudowę. Taka budowa pozwala na znaczną oszczędność czasu w trakcie transportowania dowolnych ładunków. Przeczytasz o tym na stronie https://www.redos.pl/przyczepy-bdf/. Zabudowy, które służą do magazynowania ładunków właśnie w systemie BDF, mają specjalne nogi podporowe, co jest niezwykłym udogodnieniem. Wtedy w łatwy sposób można odłączyć całość i ustawić ją tam, gdzie chcemy. To technologiczna nowinka - przyczepa jest w stanie skutecznie pełnić tymczasowy magazyn, by rozładować ją w późniejszym czasie. Co więcej, można z łatwością podłączyć do niej kolejną zabudowę, a potem wspólnie przetransportować we wskazane miejsce bez tracenia czasu na załadunek i rozładunek.

Jakie są typy zabudowy BDF?

Zabudowy BDF różnią się od tych standardowych rozwiązań nie tylko z uwagi na swoje przeznaczenie czy wygodę korzystania, ale także charakter samej konstrukcji. W związku z tym możemy wyróżnić trzy główne rodzaje zabudowy. Pierwszym z nich jest plandeka, która cechuje się swoją lekkością oraz solidnością. To typ przyczepy, który sprawdzi się w dowolnym samochodzie ciężarowym. Stanowi ona gwarancję niezawodności oraz funkcjonalności. Dalej mamy skrzynię, która jest idealnym wyborem dla osób przewożących produkty o nieregularnych gabarytach. Zapewnia ona wygodę z racji braku ścian bocznych i dachu. Ostatnim rodzajem zabudowy jest furgon/chłodnia. To idealny wybór dla osób, którym zależy na odpowiedniej izolacji przed wilgocią i warunkami zewnętrznymi.

 

Więcej przeczytasz na stronie producenta https://www.redos.pl/kontenery-bdf/.

Wysokiej jakości rozwiązania od renomowanych producentów

Zabudowy BDF to decyzja, której nie będzie żałować żaden kierowca czy przedsiębiorca. Wybór ten wiąże się z ogromną wygodą, oszczędnością czasu oraz bezpieczeństwem. To sprawdzone i wszechstronne rozwiązanie, na które warto się zdecydować, jeśli zależy nam na rozwoju firmy. Dlatego też warto zaufać liderom na rynku i renomowanym producentem tego typu zabudowy - np. marce Redos. To gwarancja zadowolenia i niezawodności w każdych warunkach. Szeroki wybór różnych rodzajów zabudowy sprawia, że każdy klient z łatwością znajdzie coś dla siebie.

(Materiał Partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%