Zamknij
REKLAMA

Jak dobrać rozmiar koszulki z nadrukiem anime?

14.21, 24.06.2022 materiał partnera

W sklepach odzieżowych można bardzo często spotkać się z koszulkami z różnymi nadrukami. Bardzo dużą popularnością cieszą się modele z anime. Niestety, w przypadku sieciówek istnieje bardzo duża szansa, że nie tylko my będziemy mieć wyjątkowy T-shirt. Dlatego też bardzo dobrym rozwiązaniem dla fanów anime jest stworzenie własnej koncepcji koszulki. Taki projekt będzie z pewnością niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Poza wyborem ilustracji istotny jest także rozmiar T-shirtu, dzięki czemu będzie on na nas dobrze leżał. Jak wybrać rozmiar koszulki z nadrukiem anime?

Jak dobrać rozmiar koszulki?

Na szczęście dobór odpowiednio rozmiaru koszulki nie jest tak trudnym procesem, jak mogłoby się wydawać. Kupując ubrania najczęściej mamy styczność ze standardową rozmiarówką od XS do XXL. Coraz więcej producentów tworzy również T-shirty mniejsze, jak i większe. Warto jednak mieć świadomość, że rozmiarówki mogą się różnić, nawet jeśli oznaczenie na metce jest takie samo. Dzieje się tak, ponieważ producenci z innych krajów mogą produkować ubrania o nieco większych rozmiarach. W tej sytuacji warto korzystać z tabeli, która dostępna jest praktycznie przy każdej ofercie koszulki anime z nadrukiem. Dzięki temu nie musimy się martwić, że koszulki z https://escobart.pl/koszulka-anime-damska nie będą nam pasować.

Jaki rozmiar koszulki anime z nadrukiem dla chłopaka?

Wybierając koszulkę anime warto zastanowić się dla kogo ona będzie. Oznaczenia na metkach mogą się znacznie różnić w porównaniu dziewczyn i chłopaków oraz dzieci. W przypadku najmłodszych do dyspozycji są zawsze rozmiary, które podają, dla jakiego wzrostu przeznaczona jest dana koszulka. W przypadku działu męskiego i damskiego są to standardowe rozmiary oznacza od XS do XXL. Oczywiście można spotkać nawet 4XL. Wiele zależy od samego producenta. Musimy również zwrócić uwagę na jeszcze jeden, bardzo istotny aspekt - budowę ciała. Dla kogoś o wzroście 175 cm i szczupłej sylwetce dobrym rozmiarem będzie M, natomiast dla mężczyzny dobrze zbudowanego w tym przypadku należy wybrać rozmiar L.

Długość koszulki a wzrost

Długość koszulki anime z nadrukiem także ma znaczenie. Warto wtedy korzystać z tabeli rozmiarów, które często dostępne są na stronach internetowych wielu sklepów. Dzięki nim możemy zobaczyć, jaką długość będzie miał T-shirt, który chcemy zamówić. To samo dotyczy szerokości koszulki. Znając wszystkie wymiary upatrzonej rzeczy, pozostaje nam jedynie zmierzyć samego siebie. Mając dwa najważniejsze parametry, czyli obwód klatki piersiowej i długość od barków do pasa, możemy być pewni, że dobór odpowiedniego rozmiaru stanie się jeszcze prostszy, a koszulka z indywidualnym nadrukiem anime będzie prezentować się znacznie lepiej.

Jak wybrać rozmiar koszulki?

Jak widać, wybór odpowiedniego rozmiaru koszulki z nadrukiem anime nie jest trudny. Wystarczy znać kilka podstawowych zasad, jak dokonać pomiarów i wykorzystać przy zamówieniu specjalną tabelę. To pozwoli nam wybrać najlepszy T-shirt, który będzie leżał na nas idealnie.

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%