Zamknij
REKLAMA

Kiedy liczy się gest, czyli o pomysłach na podziękowania ślubne dla rodziców

11:15, 22.06.2022 | Materiał Partnera
Skomentuj

Dobry pomysł na podziękowania dla rodziców na ślubie? Wystarczy postawić na coś oryginalnego, eleganckiego, efektownego, a jednocześnie z klasą i sentymentalnego. Prawda, że proste?

Nie do końca – przynajmniej nie przy tak postawionych założeniach. Na szczęście rzecz tylko strasznie wygląda, w praktyce zaś okazuje się wcale nie aż tak skomplikowana, jak można by na pierwszy rzut oka sądzić. Przede wszystkim warto pomyśleć o idei samego gestu. Nie chodzi przecież wyłącznie o zrealizowanie kolejnej pozycji z listy formalności do „odhaczenia”. Chodzi o to, aby za gestem – za wypowiedzianymi przy jego okazji słowami – stało coś więcej. Uczucia, emocje. Podziękowanie dla rodziców powinno płynąć prosto z serca. Wtedy będzie najlepsze – bo wtedy też będzie najbardziej szczere i osobiste.

Warto – przy okazji podziękowania – pomyśleć również o choćby niewielkim upominku. Symboliczny prezent w ramach podziękowania sprawdzi się doskonale, szczególnie wówczas, gdy pozostanie dla obdarowanych pamiątką.

Prezent na podziękowanie ślubne dla rodziców

Bardzo dobrym wyborem będzie w związku z tym prezent personalizowany – ozdobiony samodzielnie wskazywanymi napisami lub nawet zdjęciami. To wspaniały sposób na to, aby zadedykować swój upominek, nawiązując do okoliczności, przy których jest wręczany. Można też swoją dedykacją nawiązać do obdarowanych osób. Opcji do wyboru jest naprawdę wiele – warto więc poeksperymentować, by znaleźć tę najlepszą.

Za przykład pomysłu na personalizowany prezent niech posłużą haftowane RĘCZNIKI DLA RODZICÓW. Wyglądają stylowo i elegancko, a do tego nie sposób odmówić im praktyczności – przydadzą się w każdym domu i w każdej łazience. To doskonały upominek dla wszystkich osób przepadających za praktycznymi, a przy tym pięknymi rzeczami.

Innym pomysłem – również bez wątpienia praktycznym – są grawerowane kieliszki dla rodziców DZIĘKUJEMY. Przydadzą się? Zdecydowanie. Nie są to oczywiście przedmioty jakkolwiek zwyczajne. Dzięki umieszczonemu na nich grawerowi, stają się jedyne w swoim rodzaju – a cokolwiek będzie z nich pite, z pewnością smakować będzie wspaniale!

Prezent to nie wszystko, czyli podziękowanie z pomysłem

Dobry pomysł na podziękowania dla rodziców nie powinien ograniczać się wyłącznie do samego podarunku. Można poprzestać na oficjalnym podziękowaniu podczas wesela – zarówno w cztery oczy, jak i publicznie, przed wszystkimi gośćmi, ale można też zdecydować się na przeniesienie podziękowań na inny moment, najlepiej przed dniem ceremonii.

Wtedy – całkowicie na spokojnie – można będzie spędzić czas z rodzicami, porozmawiać, nacieszyć się nawzajem swoim towarzystwem. Bez nerwów i stresu, jakie nieodłącznie związane są ze ślubnymi przygotowaniami (i m.in. próbą dopilnowania, aby wszystko, każdy element uroczystości został dopięty na ostatni guzik).

Dlatego zawczasu przygotuj sobie oryginalny pomysł na podziękowania dla rodziców – a po inspiracje i personalizowane prezenty na tę okazję zajrzyj już dziś na https://www.crazyshop.pl/podziekowania-slubne-dla-rodzicow,2832!

(Materiał Partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%