Zamknij

PRACOWNIK OCHRONY

Nr oferty: StPr/24/0229Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Policach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Piotra i Pawła 1, 72-015 Police, powiat: policki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: PRACA W OCHRONIE ZAKŁADU PRACY, PATROLOWANIE TERENU, DOZÓR OBIEKTÓW, OBSŁUGA RUCHU OSOBOWO-SAMOCHODOWEGO
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 10.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Zawód:
    • Pracownik ochrony fizycznej (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 0, [cbop.i18n.stazSerializer.miesiace]: 3)
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Praca w systemie 2- zmianowym: 6-18, 18-6, liczba godzin pracy w miesiącu: 152-192
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: "STALKON" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Piotra i Pawła 1, 72-015 Police, powiat: policki, woj: zachodniopomorskie
      Osoba do kontaktu: MAŁGORZATA SUMIŃSKA-BUDNIAK
      Numer telefonu: 914256628
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      Pomoc przy pracach biurowych, przygotowanie dokumentów do wysyłki, wpinanie dokumentó, kserowanie dokumentów, archiwizowanie dokumentów
      StPr/24/0028
      data rozpoczęcia pracy od 24.01.2024
      wynagrodzenie od od 4 242 PLN

      - prowadzenie ewidencji uczniów, - realizacja działań związanych z ruchem uczniów - przygotowywanie zaświadczeń, duplikatów świadectw, - kompleksowe prowadzenie akt osobowych dla każdego pracownika, - przygotowywanie umów o pracę, zaświadczeń o zatrudnieniu, wypowiedzeń, świadectw pracy i innych, - ewidencja czasu pracy, - cykliczne przygotowywanie zestawień premii i dodatków płacowych, - opracowywanie raportów i statystyk dotyczących zatrudnienia, - prowadzenie kasy szkoły, - podejmowanie gotówki z banku, raporty kasowe, - wypłata wynagrodzeń i innych świadczeń na rzecz pracowników szkoły, - obsługa urządzeń biurowych, - prowadzenie korespondencji oraz obiegu dokumentów, - rejestr faktur, zakup i wydawanie biletów SSPK.
      StPr/24/0029
      data rozpoczęcia pracy od 01.03.2024
      wynagrodzenie od od 5 130 PLN

      wykonywanie prac remontowo serwisowych na instalacjach i wytwórniach produkcyjnych, szlifowanie ,skręcanie, nitowanie, ciecie termiczne metalu
      309107
      data rozpoczęcia pracy od 29.01.2024
      wynagrodzenie od od 4 500

      obróbka skrawaniem na obrabiarkach konwencjonalnych -prace typowe i nietypowe, toczenie powierzchni, roztaczanie otworów, przecinanie i nacinanie gwintów, frezowanie powierzchni płaskich
      309106

      obsługa urządzeń, nadzór nad nimi i odpowiedzialność za ich odpowiedni stan techniczny, odczyt dokumentacji technicznej, wykonywanie czynności zgodnie z dokumentacją, bieżące kontrolowanie i korygowanie pracy lini obrabiarek
      309104
      wynagrodzenie od od 4 498

      przeprowadzanie przeglądów okresowych i remontów maszyn i urządzeń, prace naprawcze związane z usuwaniem usterek/awarii, analiza przyczyn źródłowych usterek, współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie serwisu maszyn i urządzeń oraz nadzorowanie przez nich prac
      309097

      według programu stażu
      StPr/24/0033
      data rozpoczęcia pracy od 01.02.2024
      wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

      Do głównych obowiązków pracownika na ww. stanowisku będzie należało: - obsadzanie, ostrzenie sprzętu ręcznego używanego do prac konserwacyjnych i ziemnych, - wymiana uszkodzonych zamków, smarowanie zawiasów, wymiana listew drewnianych przy katafalkach, - naprawa uszkodzonych ogrodzeń, bram, furtek cmentarzy, - przesmarowanie zawiasów, zamków bram i furtek, zabezpieczanie przerwanych siatek, - wymiana uszkodzonych desek w ławkach, - przygotowanie szalunku do utwardzania miejsc pod kosze na śmieci, - wytyczanie kwater grzebalnych słupkami, - w sezonie letnim koszenie trawy, cięcie żywopłotów, opryski alejek i przejść, - w sezonie zimowym odśnieżanie i posypywanie alejek piaskiem, - zamiatanie alejek i przejść, parkingu oraz dojść do cmentarzy, - przewóz odpadów do koszy.
      StPr/24/0032

      Zapewnienie sprawnego funkcjonowania sekretariatu, zarządzanie korespondencją, prowadzenie kalendarza spotkań, obsługa urządzeń biurowych, bieżące czynności administracyjne.
      StPr/24/0045
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN

      StPr/24/0046
      data rozpoczęcia pracy od 19.02.2024