Zamknij

szlifierz

Nr oferty: 309104Dodane przez: MCK Police

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Police, powiat: policki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: obsługa urządzeń, nadzór nad nimi i odpowiedzialność za ich odpowiedni stan techniczny, odczyt dokumentacji technicznej, wykonywanie czynności zgodnie z dokumentacją, bieżące kontrolowanie i korygowanie pracy lini obrabiarek
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 29.01.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 498
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, techniczne
    Zawód:
    • Szlifierz metali
      Uprawnienia:
      • znajomość rysunku technicznego, znajomośc zasad tolerancji wymiarowych i geometrycznych
        Wymagania dodatkowe
        • obsługa szlifierek do płaszczyzn
          Dane pracodawcy:
          Pracodawca: kontakt przez OHP
          Sposób aplikowania: kontakt przez OHP
          Adres: Tanowska 8, 72-010 Police, powiat: policki, woj: zachodniopomorskie
          Osoba do kontaktu: Agnieszka Miś
          Numer telefonu:
          E-mail: [email protected]
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: cv
          Sposób kontaktu
          przekazania dokumentów:
          Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail
          monitorowanie stanu farb, utrzymywanie czystości na swoim stanowisku, okresowe przeprowadzanie prostych czynności konserwatorskich, dobór parametrów malowania do malowanych detali, ustawienie czasu i temperatury pieca wypalającego w zależności od użytych materiałów i farby, nanoszenie powłoki lakierniczej na przygotowane detale, kontrola jakości powłoki lakierniczej
          StPr/24/0372
          data rozpoczęcia pracy od 27.09.2024
          wynagrodzenie od od 4 500 PLN

          Przyjmowanie interesantów oraz udzielanie im informacji, kierowanie interesantów do odpowiedniego pracownika jednostki, odbieranie telefonów i przekazywanie informacji dzwoniącym, kierowanie rozmów do odpowiednich pracowników jednostki, wysyłanie korespondencji, sporządzanie pism i innych dokumentów przy wykorzystaniu programów komputerowych (zaświadczenia, zawiadomienia), przygotowywanie dokumentacji poprzez kserowanie oraz skanowanie, sporządzanie sposów akt sprawy, zapoznanie się i stosowanie instrukcji kancelaryjnej, sporądznie prostych, postanowień i decyzji, prowadzenie rejestru udzielonych decyzji i postanowień.
          StPr/24/0373
          data rozpoczęcia pracy od 26.09.2024
          wynagrodzenie od od 4 300 PLN

          przygotowanie bufetu do pracy organizowanie zaopatrzenia i ocena jakości towarów handlowych przechowywanie towarów w odpowiednich warunkach wydanie i sprzedaż dań gorących, przekąsek, deserów i napoi zgodnie z normami przygotowanie szkła, sztućców i naczyń porządek i czystość na stanowisku pracy, utrzymanie wymogów sanitarnych
          StPr/24/0370
          data rozpoczęcia pracy od 01.10.2024
          wynagrodzenie od 1 994,4 PLN

          - obsługa klientów na Sali sprzedaży - obsługa klientów na kasie – odpowiedzialność za powierzoną gotówkę do rozliczenia - wykładanie towaru na półki - czynności porządkowe i czystościowe na Sali sprzedaży i zapleczu - dbanie o zachowanie standardu sklepu – utrzymywanie estetycznego wyglądu - współpraca z zespołem.
          StPr/24/0355

          według programu stażu
          StPr/24/0349
          data rozpoczęcia pracy od 20.09.2024

          Przyjmowanie dostaw, sprawdzanie towarów pod względem ilościowym i jakościowym, przygotowanie towarów do sprzedaży i ekspozycji, inkasowanie nalezności na sprzedać, przygotowywanie faktur, przestrzeganie warunków sanitarnych BHP i PPOŻ, utrzymanie czystości na stanowisku pracy.
          StPr/24/0347
          data rozpoczęcia pracy od 19.09.2024

          Praca bibliotekarza, obsługa czytelnika, praca w programie komputerowym SOWA SQL, organizowanie działalności kulturalni - oświatowej, przeprowadzanie zajęć z dziećmi i lekcji bibliotecznych, współpraca ze szkołami/ przedszkolami/ środowiskiem kulturalnym
          StPr/24/0339

          Praca w brygadzie przy przygotowaniu podłoża i wykonaniu posadzek żywicznych.
          StPr/24/0308
          data rozpoczęcia pracy od 05.08.2024
          wynagrodzenie od od 7 000 PLN

          Czynności polegające na sprzątaniu powierzchni biurowych oraz utrzymanie czystości na terenie sklepu.
          StPr/24/0299
          data rozpoczęcia pracy od 26.07.2024
          wynagrodzenie od od 28,1 PLN

          StPr/24/0302
          data rozpoczęcia pracy od 02.09.2024