Zamknij

kierowca-konserwator

Nr oferty: StPr/24/0204Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Policach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Korczaka 21-23, 72-010 Police, powiat: policki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: - sprawdzanie stanu technicznego oraz kontrola nad prawidłowym działaniem samochodu do przewozu osób (weryfikacja kierunkowskazów, hamulców, stanu ogumienia, gaśnicy, apteczki itp.) - sprawdzanie zabezpieczeń ładunku i burt w samochodzie do przewozu towarów - wykonywanie prostych prac konserwacyjnych (mycie, czyszczenie pojazdu, utrzymywanie w dobrym stanie technicznym) - terminowe przekazywanie pojazdów do badań technicznych - przestrzeganie stosowania odpowiednich przerw podczas długotrwałej jazdy - obsługiwanie i konserwacja sprzętu technicznego wykorzystywanego podczas pracy w budynku - dozorowanie instalacji dostarczających media do obiektu - wykonywanie prostych prac naprawczych wewnątrz i na zewnątrz budynku - pielęgnowanie zieleni na terenie nieruchomości
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. B
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: miejsce pracy Dom Pomocy Społecznej " Złoty Wiek" w Policach
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: SZCZECIŃSKIE STOWARZYSZENIE "ZŁOTY WIEK"
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: STANISŁAWA HRYNIEWIECKIEGO 9, 70-606 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodn
      Osoba do kontaktu: Sandra Budzowska
      Numer telefonu:
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail
      Przygotowanie dokumentów do wysyłki (adresowanie kopert, wpisywanie przesyłek, wpisywanie do książeczki wysyłkowej), kserowanie dokumentów, wpisywanie dokumentów do teczek, archiwizowanie dokumentów, pomoc przy innych pracach biurowych, przestarzeganie obowiązków wynikających z kodeksu pracy, przestrzeganie dyscypliny pracy, przestrzeganie przepisów bhp, sumienne wykonywnaie powierzonych obowiązków.
      StPr/24/0248
      data rozpoczęcia pracy od 14.06.2024
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN

      Prowadzenie pojazdu o masie powyżej 3,5 T przystosowanego do odbioru odpadów komunalnych zgodnie z otrzymaną dyspozycją, na terenie gminy Police, gminy Szczecin. Wykonywanie pracy ładowacza nieczystości stałych, tj. wykonywanie prac związanych ze zbieraniem i wywózką śmieci. Do zakresu jego obowiązków należy: wstępne sprawdzanie zawartości pojemników, przeciąganie pełnych pojemników do śmieciarki, opróżnienie pojemników i odstawienie pojemników na miejsce.
      StPr/24/0247
      data rozpoczęcia pracy od 01.07.2024
      wynagrodzenie od od 5 600 PLN

      Analiza i ocena zjawisk, które powodują zapotrzebowanie na świadczenia pomocy społecznej. Udzielanie informacji i pomoc w rozwiązywaniu spraw w związku z trudną sytuacją życiową. Znajomość przepisów prawa i sprawne posługiwanie się nim w zakresie pomocy osobom z trudną sytuacją życiową oraz wskazanie właściwych instytucji do rozwiązania problemów i udzielenia pomocy. Pomoc zgodna z zasadami etyki zawodowej.
      StPr/24/0238
      data rozpoczęcia pracy od 02.09.2024
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN

      Nauczanie języka angielskiego w szkole podstawowej.
      StPr/24/0231
      data rozpoczęcia pracy od 01.09.2024
      wynagrodzenie od od 4 908 PLN

      PRACA W OCHRONIE ZAKŁADU PRACY, PATROLOWANIE TERENU, DOZÓR OBIEKTÓW, OBSŁUGA RUCHU OSOBOWO-SAMOCHODOWEGO
      StPr/24/0229
      data rozpoczęcia pracy od 10.06.2024
      wynagrodzenie od od 27,7 PLN

      obsługa kosy spalinowej, koszenie traw, grabienie skoszonej trawy
      StPr/24/0211
      data rozpoczęcia pracy od 03.06.2024
      wynagrodzenie od od 30,95 PLN

      - sprawdzanie stanu technicznego oraz kontrola nad prawidłowym działaniem samochodu do przewozu osób (weryfikacja kierunkowskazów, hamulców, stanu ogumienia, gaśnicy, apteczki itp.) - sprawdzanie zabezpieczeń ładunku i burt w samochodzie do przewozu towarów - wykonywanie prostych prac konserwacyjnych (mycie, czyszczenie pojazdu, utrzymywanie w dobrym stanie technicznym) - terminowe przekazywanie pojazdów do badań technicznych - przestrzeganie stosowania odpowiednich przerw podczas długotrwałej jazdy - obsługiwanie i konserwacja sprzętu technicznego wykorzystywanego podczas pracy w budynku - dozorowanie instalacji dostarczających media do obiektu - wykonywanie prostych prac naprawczych wewnątrz i na zewnątrz budynku - pielęgnowanie zieleni na terenie nieruchomości
      StPr/24/0204
      data rozpoczęcia pracy od 01.06.2024

      przygotowywanie i sprzedaż posiłków typu fast food
      312347
      data rozpoczęcia pracy od 15.05.2024
      wynagrodzenie od od 4 500

      produkcja mebli, montaż u klienta
      StPr/24/0200
      data rozpoczęcia pracy od 27.05.2024
      wynagrodzenie od od 5 500 PLN

      wykonywanie prostych czynności przy pracach naprawczych aut ciężarowych
      StPr/24/0199
      data rozpoczęcia pracy od 14.05.2024