Zamknij

sprzedawca posiłków typu fast food

Nr oferty: 312347Dodane przez: MCK Police

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Police, powiat: policki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: przygotowywanie i sprzedaż posiłków typu fast food
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 15.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 500
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Pozostałe wymagania
Inne wymagania: książeczka sanepidu
Dane pracodawcy:
Pracodawca: kontakt przez OHP
Sposób aplikowania: kontakt przez OHP
Adres: Tanowska 8, 72-010 Police, powiat: policki, woj: zachodniopomorskie
Osoba do kontaktu:
Numer telefonu: 913178720
E-mail: [email protected]
Język aplikacji:
Wymagane dokumenty: cv
Sposób kontaktu
przekazania dokumentów:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
Przygotowanie dokumentów do wysyłki (adresowanie kopert, wpisywanie przesyłek, wpisywanie do książeczki wysyłkowej), kserowanie dokumentów, wpisywanie dokumentów do teczek, archiwizowanie dokumentów, pomoc przy innych pracach biurowych, przestarzeganie obowiązków wynikających z kodeksu pracy, przestrzeganie dyscypliny pracy, przestrzeganie przepisów bhp, sumienne wykonywnaie powierzonych obowiązków.
StPr/24/0248
data rozpoczęcia pracy od 14.06.2024
wynagrodzenie od od 4 300 PLN

Prowadzenie pojazdu o masie powyżej 3,5 T przystosowanego do odbioru odpadów komunalnych zgodnie z otrzymaną dyspozycją, na terenie gminy Police, gminy Szczecin. Wykonywanie pracy ładowacza nieczystości stałych, tj. wykonywanie prac związanych ze zbieraniem i wywózką śmieci. Do zakresu jego obowiązków należy: wstępne sprawdzanie zawartości pojemników, przeciąganie pełnych pojemników do śmieciarki, opróżnienie pojemników i odstawienie pojemników na miejsce.
StPr/24/0247
data rozpoczęcia pracy od 01.07.2024
wynagrodzenie od od 5 600 PLN

Analiza i ocena zjawisk, które powodują zapotrzebowanie na świadczenia pomocy społecznej. Udzielanie informacji i pomoc w rozwiązywaniu spraw w związku z trudną sytuacją życiową. Znajomość przepisów prawa i sprawne posługiwanie się nim w zakresie pomocy osobom z trudną sytuacją życiową oraz wskazanie właściwych instytucji do rozwiązania problemów i udzielenia pomocy. Pomoc zgodna z zasadami etyki zawodowej.
StPr/24/0238
data rozpoczęcia pracy od 02.09.2024
wynagrodzenie od od 4 500 PLN

Nauczanie języka angielskiego w szkole podstawowej.
StPr/24/0231
data rozpoczęcia pracy od 01.09.2024
wynagrodzenie od od 4 908 PLN

PRACA W OCHRONIE ZAKŁADU PRACY, PATROLOWANIE TERENU, DOZÓR OBIEKTÓW, OBSŁUGA RUCHU OSOBOWO-SAMOCHODOWEGO
StPr/24/0229
data rozpoczęcia pracy od 10.06.2024
wynagrodzenie od od 27,7 PLN

obsługa kosy spalinowej, koszenie traw, grabienie skoszonej trawy
StPr/24/0211
data rozpoczęcia pracy od 03.06.2024
wynagrodzenie od od 30,95 PLN

- sprawdzanie stanu technicznego oraz kontrola nad prawidłowym działaniem samochodu do przewozu osób (weryfikacja kierunkowskazów, hamulców, stanu ogumienia, gaśnicy, apteczki itp.) - sprawdzanie zabezpieczeń ładunku i burt w samochodzie do przewozu towarów - wykonywanie prostych prac konserwacyjnych (mycie, czyszczenie pojazdu, utrzymywanie w dobrym stanie technicznym) - terminowe przekazywanie pojazdów do badań technicznych - przestrzeganie stosowania odpowiednich przerw podczas długotrwałej jazdy - obsługiwanie i konserwacja sprzętu technicznego wykorzystywanego podczas pracy w budynku - dozorowanie instalacji dostarczających media do obiektu - wykonywanie prostych prac naprawczych wewnątrz i na zewnątrz budynku - pielęgnowanie zieleni na terenie nieruchomości
StPr/24/0204
data rozpoczęcia pracy od 01.06.2024

przygotowywanie i sprzedaż posiłków typu fast food
312347
data rozpoczęcia pracy od 15.05.2024
wynagrodzenie od od 4 500

produkcja mebli, montaż u klienta
StPr/24/0200
data rozpoczęcia pracy od 27.05.2024
wynagrodzenie od od 5 500 PLN

wykonywanie prostych czynności przy pracach naprawczych aut ciężarowych
StPr/24/0199
data rozpoczęcia pracy od 14.05.2024