Zamknij
REKLAMA

Milion złotych trafił do Ochotniczej Straży Pożarnej w Trzebieży

12:49, 29.12.2021 | MaH
Skomentuj
REKLAMA

Dzisiaj z rąk Wojewody Zachodniopomorskiego Zbigniewa Boguckiego prezes  Ochotniczej Straży Pożarnej w Trzebieży dh Grzegorz Miśkiw, odebrał główną nagrodę – milion złotych, za zajęcie pierwszego miejsca w akcji #SzczepimysięzOSP.

Nagrodę przekazano druhom z OSP Trzebież podczas dzisiejszej (29 grudnia) uroczystej zbiórki z okazji włączenia jednostek OSP i Wojskowej Straży Pożarnej do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego, która odbyła się na placu Komendy Wojewódzkiej PSP w Szczecinie.

Strażacy z OSP Trzebież do akcji przystąpili 1 września 2021 r. W czasie trwania akcji przemierzyli łącznie ok. 12 080 km. W akcję zaangażowanych było 7 użyczonych pojazdów. W sumie odwiedzili 18 powiatów województwa zachodniopomorskiego, 3 miasta na prawach powiatu, w tym 46 miejscowości. Łącznie zaszczepili ponad 10 tys. osób

Celem programu #SzczepimySię z OSP było zachęcenie i dotarcie do jak najszerszego grona osób, które chciały zaszczepić się przeciwko Covid-19.

Druhowie z OSP Trzebież nagrodę chcą przeznaczyć na doposażenie jednostki. Ze względu na swoją lokalizację i bliskość Zalewu Szczecińskiego chcą zakupić łódź. Strażacy-ochotnicy również często są zadysponowywani do zdarzeń medycznych, dlatego też planują zakup karetki.

fot. Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki

(MaH)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

tsts

1 1

Brawo Panowie - czapki z głów 19:50, 29.12.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

OspstolecOspstolec

0 1

Za pieniądze wszystko.. Skończy się dofinansowanie to skończy się ta plandemia chyba, ze juz ukłuja większość. Ludzie Ciii inteligentni sa czasem najbardziej podatni. 11:12, 30.12.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%