Zamknij

Policjant po służbie odnalazł zaginionego

15:18, 15.11.2021 | MaH
Skomentuj
REKLAMA

Policjant, będący po służbie w miejscowości Lubieszyn rozpoznał zaginioną osobę. Był już wieczór, a mężczyzna sprawiał wrażenie przemarzniętego i zdezorientowanego. Dyżurny z Komisariatu Policji w Mierzynie udowodnił, że policyjnym mottem „Pomagamy i chronimy” kieruje się zarówno w codziennej służbie, jak i poza nią.

11 listopada br. kiedy dyżurny z Komisariatu Policji w Mierzynie wracał do domu po skończonej służbie, w miejscowości Lubieszyn zauważył człowieka, który nisko pochylony szedł od strony niemieckiej granicy.

- Funkcjonariusz od razu skojarzył, że może to być zaginiony mężczyzna, który 9 listopada wyszedł z miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Zatrzymał swój samochód i rozpoznał zaginionego. Mężczyzna był przemarznięty i zdezorientowany – informuje mł. asp. Katarzyna Leśnicka oficer prasowy KPP w Policach.

Policjant pomógł mężczyźnie i wezwał na miejsce patrol policji, który zaopiekował się zaginionym. Dzięki reakcji policjanta, 67-letni mężczyzna bezpiecznie wrócił do domu.

(MaH)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%