Zamknij

Dziadek do orzechów [zapowiedź]

. 14:15, 26.11.2025

„Dziadek do orzechów” – magia tańca zamknięta w ciepłej opowieści o świętach Bożego Narodzenia, która przenosi do bajkowego świata marzeń i iluzji. Wspaniała propozycja Companii Baletowej nastroi prawdziwie świątecznie!

 

Ponadczasowa muzyka Piotra Czajkowskiego, barwne, baśniowe kostiumy i taniec klasyczny na wysokim poziomie składają się na przepiękny, pełen wzruszeń i zachwytów spektakl w wykonaniu młodych, utalentowanych tancerzy. Przedstawienie przenosi do świata baśni, w którym wszystko staje się możliwe, a nieprawdopodobny sen przybiera postać marzenia, które może się ziścić. Urocza Klara, ożywający Dziadek do orzechów, groźny Król Myszy i przekrój wyjątkowych postaci z Krainy Słodyczy, do której we śnie trafia główna bohaterka, zapraszają, by przekroczyć progi zaczarowanego świata i razem z nimi przeżywać niesamowite przygody, wędrując po krainie wprost z najpiękniejszego snu.

- Spektakl – zrealizowany przez Companię Baletową we współpracy z Państwowym Ogniskiem Baletowym i Pałacem Młodzieży w Szczecinie – zachwyca starannością wykonania, pięknymi choreografiami i ogromnym zaangażowaniem młodych tancerzy, którzy od miesięcy z pasją szlifują swoje taneczne umiejętności, by na scenie zaprezentować cudowny świat baletu, który porusza do głębi. Ich praca widoczna jest nie tylko w wyuczonych pas baletowych, ale też w emocjach oddawanych tańcem, gestem i mimiką – informuje Daria Zarzeczna z Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach.

Młodzi tancerze pod okiem instruktorek stworzyli prawdziwie baśniowy świat pełen kolorów, ruchu i emocji, którego koniecznie trzeba doświadczyć! Widowisko, które oczaruje zarówno dzieci, jak i dorosłych to idealna propozycja na rodzinne, przedświąteczne popołudnie!

Kiedy? 20 grudnia (sobota), godz. 16:00
Gdzie? W Miejskim Ośrodku Kultury, ul. Siedlecka 1 A

Bilety: w cenie 10 zł do nabycia w recepcji MOK oraz za pośrednictwem strony internetowej www.mokpolice.pl.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
0%