Wczoraj, w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Policach, burmistrz Polic Władysław Diakun oficjalnie otworzył Turniej Finałowy Rozgrywek Kadr Wojewódzkich U-14 o Puchar im. K. Górskiego. W turnieju udział bierze osiem zespołów - w tym również reprezentacja Zachodniopomorskiego ZPN.
::video{"type":"single","item":"54"}
Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej jako organizator turnieju we współpracy z Gminą Police, Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Policach, Hotelem Dobosz gości w Policach najzdolniejszych zawodników z kategorii U-14 z całego kraju. Mecze odbywają się na boiskach przy ul. Siedleckiej - 3 lipca o godz. 11 i 17, 5 lipca o godz. 10 i 12. 4 i 6 lipca - piłkarze mają przerwę w rozgrywkach. W sobotę 7 lipca o godz. 10 mecz o trzecie miejsce a finał o godz. 12.
Grupa I:
Grupa II
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu police24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz