Niektórzy turyści odwiedzający malownicze Nowe Warpno, nie zawsze stosują się do przepisów ruchu drogowego.
- Mieszkańcy miasteczka zgłaszali policjantom nieprawidłowe parkowania, nie stosowanie się przez przyjezdnych do znaków zakazów czy jazdę z nadmierną prędkością – informuje mł. asp. Anna Kaźmierczak, oficer prasowy KPP w Policach.
W weekend policcy policjanci postanowili przyjrzeć się kierującym, którzy nie przestrzegali ograniczeń prędkości na terenie gminy Nowe Warpno, a także nie stosowali się do znaków zakazu czy warunków postoju w strefie zamieszkania.
- Na kierujących, nie stosujących się do przepisów ruchu drogowego, nałożono 10 mandatów karnych, 5 osób pouczono. Głównym celem przedsięwzięcia było zapewnienie bezpieczeństwa i porządku w ruchu drogowym na terenie gminy Nowe Warpno, na odcinkach najbardziej obciążonych ruchem oraz ryzykiem powstania wypadków drogowych
– informuje mł. asp. Anna Kaźmierczak.
Oloo6914:25, 08.08.2022
*%#)!& matoly!!!
Powrót do przeszłośc00:37, 09.08.2022
"- Mieszkańcy miasteczka zgłaszali policjantom nieprawidłowe parkowania, nie stosowanie się przez przyjezdnych do znaków zakazów czy jazdę z nadmierną prędkością – informuje mł. asp. Anna Kaźmierczak, oficer prasowy KPP w Policach."
Nowowarpianie wracają do tradycji z lat 50.? Wówczas donosy też były w modzie.
bobi19:58, 09.08.2022
W końcu wzięli się za buraków z paserati i innych gratów !!!!!!
W drugiej turze wyborów R. Trzaskowski i K. Nawrocki
Masz rację. W czasie pandemii wolność i godność zniszczył pis. A tępe barany ciągle na nich głosują!
Policzanin
20:08, 2025-05-20
Oficjalne wyniki. Tak głosowali mieszkańcy gminy Police
Jacek Żakowski w wywiadzie dla TOK FM dobrze powiedział że rząd zTudka do dymisji
hehe
23:27, 2025-05-19
Dodatkowa komunikacja w związku z Dniami Polic 2025
Bardzo dobrze
Pochwalam
15:45, 2025-05-19
Oficjalne wyniki. Tak głosowali mieszkańcy gminy Police
Zobaczymy co pokaże druga tura.
wszystko przed nami
15:43, 2025-05-19
1 0
*%#)!& oloo69