Zamknij
REKLAMA

Nowe Warpno. Poszukiwania na jeziorze [aktualizacja]

16:13, 17.06.2022 | mah
Skomentuj fot. archiwum
REKLAMA

Jak poinformował bryg. Piotr Tuzimek Zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Policach ok. godz. 15 rozpoczęły się działania poszukiwawcze na Jeziorze Nowowarpieńskim.

AKTUALIZACJA sobota godz. 15.00

Jak poinformowała oficer prasowy KPP w Policach sierż. sztab. Anna Kaźmierczak - okazało się, że alarm był fałszywy. Rzeczy należały do mężczyzny, który pozostawił je na brzegu będąc pod wpływem alkoholu. Odnalazł się cały i zdrowy.

AKTUALIZACJA godz. 18.10:

- 18:00 Zakończyliśmy akcję poszukiwawczą na Jeziorze Nowowarpieńskim. Nie potwierdzono obecności osoby na akwenie. Dalsze czynności prowadzi policja - poinformował bryg. Piotr Tuzimek Zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Policach

----------------------------

Wcześniejsze informacje

- 14:55 Nowe Warpno. Działania poszukiwawcze na jeziorze (na brzegu znaleziono odzież i telefon). Na miejscu 2 łodzie: z  OSP Nowe Warpno i Policja – poinformował bryg. Piotr Tuzimek.

W drodze jest także grupa specjalistyczna z JRG Szczecin i oficer operacyjny z Komendy Powiatowej PSP w Policach.

Komunikat w tej sprawie wystosowała również Gmina Nowe Warpno.

- Uwaga - trwają działania poszukiwawcze! Przy brzegu jeziora Nowowarpieńskiego, na dzikiej plaży na wysokości ul. Jeziornej (wejście od strony ul. Welletów) znaleziono ubrania tj. szare dresy i granatowa bluza. Obok leżał także telefon starego modelu. Nie wiadomo jak długo ta odzież tam leżała. Wszystkich, którzy w ostatnich dniach przebywali w tym miejscu, mają jakieś spostrzeżenia prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Policach. Można również przekazać informację do Gminy Nowe Warpno pod nr telefonu 692437260 – informuje Urząd Miejski w Nowy Warpnie.

(mah)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%