Zamknij
REKLAMA

Policjanci w czasie wolnym od służby zatrzymali poszukiwanego

14:12, 16.05.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

25 - letni mieszkaniec Polic nie uniknie odpowiedzialności, po tym jak został zatrzymany przez funkcjonariusza z Referatu Wywiadowczego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie oraz policjantów z Komendy Powiatowej w Policach. Mężczyzna był poszukiwany za posiadanie narkotyków i posiadał je przy sobie. Policzanin trafił już za kratki dzięki czujności funkcjonariuszy będących w czasie wolnym od służby.

 

- Niezwykłą spostrzegawczością wykazał się policjant z Referatu Wywiadowczego KMP w  Szczecinie oraz dwoje policjantów z Komendy Powiatowej w Policach, w sobotę w godzinach popołudniowych w czasie wolnym od służby, zwrócili uwagę na rowerzystę, który rysopisem odpowiadał osobie poszukiwanej – informuje Komenda Miejska Policji w Szczecinie.

Mężczyzna zaczął uciekać na rowerze. Dzięki szybkiej reakcji i wspólnym działaniom funkcjonariuszy z obydwu komend, 25 – latek został zatrzymany.

- Policzanin nie mógł się z tym pogodzić i stawiał opór, jednak dzięki sprawnie przeprowadzonej interwencji i użyciu chwytów obezwładniających, policjanci uniemożliwili mu dalszą ucieczkę – czytamy w komunikacie.

Ponadto przy mężczyźnie funkcjonariusze zabezpieczyli zabronione środki odurzające.

Teraz najbliższy rok 25 - latek spędzi w odosobnieniu, a za posiadane narkotyki odpowie przed Sądem.

źródło: ZKS KMP Szczecin

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%