Zamknij
REKLAMA

Kiermasz dla Jasia, by mógł zyskać samodzielność [foto]

11:47, 22.01.2022 | MaH
Skomentuj
REKLAMA

Dzisiaj (22 stycznia) naprzeciwko Galerii HOSSO przy deptaku na ul. Wyszyńskiego w Policach, odbył się kiermasz "Dzień Babci i Dziadka dla Jasia". Pieniądze zasilą konto zbiórki Jasia , który choruje na dziecięce porażenie mózgowe.

Link do zbiórki https://www.siepomaga.pl/jan-kabecki

Na stoisku królowały m.in. ciasta, ciasteczka, pierogi, kluski. Akcję wsparły gospodynie z Niekłończycy, Uniemyśla i Przęsocina. Zebrane pieniądze w całości zostaną przekazane na operację nóżek Jasia.

Jasio ma już siedem lat. Nigdy sam nie usiadł, nie postawił samodzielnie kroczku. Jego lewa rączka jest niesprawna, ma trudności z mówieniem…

- Lekarze z Niemiec obiecali nam, że postawią synka na nogi, co w znacznej części poprawi jego funkcjonowanie. Są naszą szansą i nadzieją wartą ponad 150 tysięcy złotych – napisali na stronie zbiórki rodzice Jasia. - Stan Janka się pogarsza i to są ostatnie chwile, by walczyć o jego rozwój ruchowy. Chcemy mu podarować, choć skrawek normalności, samodzielności i przede wszystkim oszczędzić bólu, który towarzyszy mu każdego dnia. 

(MaH)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%