Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Specjalista ds. kadr i płac

Data dodania: 2022-06-06 14:40:30ID: 31

914Pokaż numer[email protected]

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 25 lat. Zajmujemy się rekrutacją i doborem personelu, wykonujemy badania zawodowo-kompetencyjne, szkolenia oraz prowadzimy doradztwo w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego poszukuje dla swojego Klienta,
międzynarodowej firmy produkcyjnej, odpowiedniego kandydata na stanowisko:

miejsce pracy: Police, nr ref. SP/06/2022

Zakres obowiązków:
• Prowadzenie akt osobowych i wykazu uprawnień pracowników
• Kompletowanie i archiwizowanie dokumentów (umowy o pracę/dzieło/zlecenie)
• Naliczanie urlopów, chorobowych i pozostałych świadczeń wypłacanych pracownikom
• Rozliczanie czasu pracy
• Współpraca z ZUS, GUS oraz z innymi instytucjami
• Planowanie i odpowiedzialność za realizację i ocenianie szkoleń
• Sporządzanie wniosków o legalizację pracy cudzoziemców

Wymagania:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Umiejętność obsługi programów kadrowo-płacowych
• Znajomość przepisów prawa pracy, przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych oraz podatku dochodowego od osób fizycznych
• Znajomość programu ENOVA – mile widziana
• Język angielski na poziomie komunikatywnym – mile widziana
• Samodzielność, komunikatywność, zaangażowanie oraz terminowość

Firma oferuje:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Niezbędne narzędzia pracy

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy lub przesyłanie dokumentów aplikacyjnych z oznaczeniem
nr ref. SP/06/2022 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Gwarantujemy poufność.