Zamknij
REKLAMA

Gala Zasłużonych Pracowników Grupy Azoty Police i Grupy Azoty Police Serwis

14.14, 19.09.2022 .
Skomentuj
REKLAMA

W piątkowe popołudnie w Teatrze Letnim im. Heleny Majdaniec w Szczecinie odbyła się uroczystość wręczenia honorowych odznaczeń pracownikom Grupy Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A.

[FOTORELACJA]1617[/FOTORELACJA]

Udział w uroczystości wziął m.in. wojewoda zachodniopomorski Zbigniew Bogucki, który wręczył pracownikom Grupy Azoty złote medale za długoletnią służbę, nadane przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę.

– W imieniu polskiego rządu chciałbym bardzo Państwu bardzo podziękować. Jesteście świadkiem i gwarantem trwania Zakładów Chemicznych w Policach. Jesteście jednym z najważniejszych punktów na mapie przedsiębiorstw w Polsce – powiedział Zbigniew Bogucki, wojewoda zachodniopomorski.

Złote, srebrne i brązowe odznaki Pracowników Zasłużonych dla Grupy Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A. wręczyli podczas  uroczystości członkowie Zarządów Grupy Azoty Police oraz Grupy Azoty Police Serwis.

– To Państwa praca, codzienne zaangażowanie, często praca zmianowa sprawiła, że ten zakład funkcjonuje od tylu lat i możemy sięgać wzrokiem w przyszłość – zwrócił się do obecnych na uroczystości pracowników prezes Mariusz Grab.

Prezes Grupy Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A. podkreślił, że dzięki zaangażowaniu pracowników dziś wszyscy mogą wspólnie świętować i patrzeć jak funkcjonuje ten jeden z najważniejszych zakładów branży chemicznej w kraju.

– Dziękuję za ten codzienny wysiłek. Za Wasze zaangażowanie, za naukę i przekazane wartości. Jestem dumny, że pracuje dla Państwa i z Państwem – powiedział Paweł Strzelczyk, prezes Grupy Azoty Police Serwis.

Odznaczeniami wewnętrznymi uhonorowano ponad 300 pracowników Grupy Azoty Police i Grupy Azoty Police Serwis. Z kolei medale państwowe trafiły do 34 pracowników polickiej Spółki.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

GenekGenek

1 0

Tych co naprawdę zasłużyli to pominięto, po przez *%#)!& pytanie kierownika do pracownika (czym się zasłużyłeś dla zakładu po przepracowani 38 lat). 02:10, 05.10.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%