Zamknij
REKLAMA

Targi Rolne Agro Pomerania w Barzkowicach

14.26, 13.09.2022 .
Skomentuj
REKLAMA

W dniach 9-11 września na terenie Zachodniopomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach odbyły się XXXIV Barzkowickie Targi Rolne „Agro Pomerania”. Partnerem głównym wydarzenia była Grupa Azoty.

 

Podczas targów odbywały się m.in. pokazy zwierząt hodowlanych, ptaków ozdobnych, międzynarodowa wystawa rękodzielnictwa, korowód wieńców dożynkowych, przegląd kapel ludowych. Nie zabrakło również produktów regionalnych. Rolnicy natomiast mogli zapoznać z ofertą producentów m.in. maszyn rolniczych, urządzeń potrzebnych w gospodarstwie, skorzystać z porad i informacji przygotowanych przez wystawców.

Swoje stoisko miała również Grupa Azoty – partner główny wydarzenia. Można było zapoznać się z całą gamą produktów spółek, które wchodzą w skład Grupy Azoty.

- Chcemy rolnikom przedstawić całą ofertę Grupy Azoty, w tym są nawozy wieloskładnikowe, nawozy azotowe, nawozy z siarką. Dla rolników Grupa Azoty przygotowała wiele programów takich jak np. "Grunt to wiedza", program SatAgro – mówił Mirosław Rogowski z Grupy Azoty.

Na stoisku dostępne były również czasopisma publikowane przez Grupę Azoty. Rolnicy mogą w ten sposób uzyskać wiedzę m.in. na temat rynku rolnego, sytuacji nawozowej.

Przedstawiciele Grupy Azoty zachęcali także rolników do kupowania nawozów w autoryzowanej sieci.

- Jest to gwarancja dla rolników, że kupią nawozy dobrej jakości. Prowadzimy projekty, technologie nawożenia, które możemy tu rolnikom zaproponować. Chcemy wśród nich wzbudzić zainteresowanie, żeby korzystali również z tej obsługi posprzedażowej – mówił Mirosław Rogowski.

Grupa Azoty oferuje obsługę gospodarstw posprzedażową łącznie z fachowym doradztwem.

- Jak stosować produkty, jak dobrać produkty, czyli również ustalenie na podstawie analizy gleby, jakie powinny być nawozy stosowane w gospodarstwie. Przez to gospodarstwa mogą wygenerować oszczędności – dodał Mirosław Rogowski.

[FOTORELACJA_LISTA]1611[/FOTORELACJA_LISTA]

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%