W ramach zawodów odbędzie się indywidualna jazda na czas na dystansie 16 kilometrów. Zawodnicy zgłoszeni do zawodów będą startować na trasę w odstępach 1 minuty. Zawodnicy na rowerach innych niż szosowe nie będą uwzględniani w klasyfikacji, ale mogą wystartować w zawodach, które będą miały charakter towarzyski.
Po zakończeniu zawodów (około godz. 12:00) rozpocznie się wspólny przejazd rowerzystów po pograniczu polsko – niemieckim. Rajd będzie miał długość około 30 kilometrów. W trakcie zawodów odbędzie się poczęstunek i wspólne pieczenie kiełbasek.
Szczeciński Klub rowerowy Gryfus zaprasza na wydarzenie zarówno miłośników amatorskich wyścigów jak i miłośników turystyki rowerowej. Ze względów logistycznych udział w rajdzie wymaga wcześniejszej rejestracji oraz opłacenia wpisowego z którego zostanie sfinansowany wspólny poczęstunek.
Link do zapisów: https://zapisy.domtel-sport.pl/ii-wielkanocny-szosowy-rajd-rowerowy-z-gryfusem-v7103
Strasznie Fajne Halloween w Uniemyślu!
> Tylko tępa propaganda Tępą propagandę to masz emerycie w swojej telewizji Republice czy Trwam. > Zniszczenie dziedzictwa przodków Kto coś ci tutaj niszczy? Dodaje kolejny zwyczaj, który sprawia, że ludzie mogą się spotkać i coś razem zrobić. Tylko tacy malkontenci, smutni seniorzy, zamknięci na wszystko dookoła, niechętni nowościom, nierozumiejący obcych obyczajów, skąd one się wzięły i jakie ich znaczenie... Tylko chcą aby wszyscy inni żyli ich własnych życiem, często smutnym i to na ich własne życzenie.
Przedemeryt
18:18, 2025-10-27
Wybrano wykonawców Zachodniej Obwodnicy Szczecina
nie dożyje.
i tak
12:06, 2025-10-27
Strasznie Fajne Halloween w Uniemyślu!
Popieram.
Emeryt2
19:12, 2025-10-26
Strasznie Fajne Halloween w Uniemyślu!
Ja już jestem starszym człowiekiem,ale pytam się po jaką cholerę wszędzie są wciskane cudze obyczaje i święta?!?! Mało jest naszych pięknych,słowiańskich tradycji??? Jakoś łatwo nam przychodzi zniszczenie dziedzictwa przodków. Tylko tępa propaganda,do tego obca kultura. Może pora wracać do korzeni?
Emeryt
11:59, 2025-10-26
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz