Zamknij
REKLAMA

2. Wielkanocny Szosowy Rajd Rowerowy z Gryfusem

12:39, 05.04.2022 | mah / źródło: GRYFUS
Skomentuj
REKLAMA

Fundacja Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus zaprasza w najbliższą niedzielę do Gminy Dobra na 2. Wielkanocny Szosowy Rajd Rowerowy z Gryfusem. W ramach wydarzenia odbędą się zawody oraz wspólny przejazd rowerzystów.

 

W ramach zawodów odbędzie się indywidualna jazda na czas na dystansie 16 kilometrów. Zawodnicy zgłoszeni do zawodów będą startować na trasę w odstępach 1 minuty. Zawodnicy na rowerach innych niż szosowe nie będą uwzględniani w klasyfikacji, ale mogą wystartować w zawodach, które będą miały charakter towarzyski.

Po zakończeniu zawodów (około godz. 12:00) rozpocznie się wspólny przejazd rowerzystów po pograniczu polsko – niemieckim. Rajd będzie miał długość około 30 kilometrów. W trakcie zawodów odbędzie się poczęstunek i wspólne pieczenie kiełbasek.

Szczeciński Klub rowerowy Gryfus zaprasza na wydarzenie zarówno miłośników amatorskich wyścigów jak i miłośników turystyki rowerowej. Ze względów logistycznych udział w rajdzie wymaga wcześniejszej rejestracji oraz opłacenia wpisowego z którego zostanie sfinansowany wspólny poczęstunek.

 

Link do zapisów: https://zapisy.domtel-sport.pl/ii-wielkanocny-szosowy-rajd-rowerowy-z-gryfusem-v7103

(mah / źródło: GRYFUS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%