Zamknij
REKLAMA

Wiosna, dwa kółka, Zalew Szczeciński - konkurs dla rowerzystów

11:26, 01.04.2022 | mah
Skomentuj
REKLAMA

Sakwy rowerowe, oryginalne ręczniki z mapą trasy (!), bidony, kubki, pompki i inne gadżety z logo Pomorza Zachodniego są do wygrania w konkursie, który poprzedza tegoroczny Rajd wokół Zalewu Szczecińskiego. Wydarzenie organizuje Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus, a parterem jest Województwo Zachodniopomorskie. By sięgnąć po atrakcyjne nagrody, wystarczy zrobić zdjęcie na malowniczej trasie i opublikować jako komentarz do konkursowego posta na portalu społecznościowym.

 

Wiosna na trasie rowerowej wokół Zalewu Szczecińskiego - fotokonkurs pod takim hasłem wystartował 1 kwietnia 2022 r. I nie jest to primaaprilisowy żart, bo nagrody dla autorów najciekawszych zdjęć już są przygotowane. To sakwy rowerowe, pompki, bidony, pojemniki turystyczne, kubki, ręczniki szybkoschnące z mapą trasy wokół Zalewu, pokrowce na rowery.

 

Jak je zdobyć?

Organizatorzy zabawy, Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus, wyjaśnia to jednym zdaniem:

„Pokaż nam wiosnę, którą spotkałeś podczas swojej wycieczki na Trasie rowerowej wokół Zalewu Szczecińskiego!

Zdjęcie z takiej wyprawy wystarczy opublikować jako komentarz do konkursowego posta na: https://pl-pl.facebook.com/gryfus.szczecin/

A później już tylko czekać na wyrazy uznania, wyrażone symboliczną „łapką”, znakiem kciuka w górę. Zdjęcia można przesyłać od 1 do 23 kwietnia. Tego dnia zakończy się głosowanie.

Ogłoszenie wyników zaplanowano 24 kwietnia 2022 r.

Szczegółowy regulamin:  https://gryfus.szczecin.pl/wiosnanatrasie/

 

Terminy są oczywiście, nieprzypadkowe. W dniach 23-24 kwietnia odbędzie się XI Rajd wokół Zalewu Szczecińskiego. Największe wydarzenie rowerowe na Pomorzu Zachodnim. Co roku uczestniczy w nim kilkuset miłośników dwóch kółek. Nie tylko z regionu, nie tylko z Polski. Grupy zorganizowane i turyści indywidualni. Trasa jest dość długa (280 km) i atrakcyjna. Podróż umilają piękne widoki na ogromny akwen, a przystanki na trasie zaplanowane są w miejscach z fascynującą historią i zachwycającą przyrodą.

- Tę przyrodę, budzącą się wiosną do życia, warto podziwiać z roweru i podczas przystanków, pikników czy nawet biwaków na trasie. Piękne wiosenne zdjęcie z wyprawy wokół Zalewu Szczecińskiego będzie nie tylko pamiątką, ale również szansą na fajną nagrodę - zachęca do udziału w konkursie marszałek województwa Olgierd Geblewicz.

Więcej o trasie wokół Zalewu Szczecińskiego i jej atrakcjach, a także podział na etapy i wiele praktycznych w wskazówek: https://rowery.wzp.pl/wokol-zalewu-szczecinskiego

 

(mah)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%