Zamknij

Trwają zapisy na Ultra Gryfus Kids 2021 - zawody dla dzieci

13:34, 09.09.2021 | M.H
Skomentuj
REKLAMA

W tym roku po raz pierwszy odbędzie się wydarzenie Ultra Gryfus Kids 2021 - Zawody rowerowe dla dzieci, które jest imprezą towarzyszącą Ultra Gryfus 2021 – IV. Turystycznego ultramaratonu rowerowego dookoła Zalewu Szczecińskiego. 

Zawody w dniu 12 września 2021 rok organizuje Fundacja Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus. Organizatorzy kultowego turystycznego ultramaratonu kolarskiego postanowili zaprosić do rywalizacji i wspólnej zabawy najmłodszych adeptów jazdy na rowerze. Ultra Gryfus Kids 2021 jest adresowany do dzieci w wieku do 10 lat.

Zawody odbędą się na Łasztwoni, a dzieci będą rywalizować na dystansie kilkuset metrów. Start w zawodach jest możliwy zarówno na rowerkach biegowych jak i tradycyjnych rowerach. Rowerzyści będą starować trójkami więc każdy z nich stanie na podium oraz otrzyma pamiątkowy medal i nagrodę. Każdy uczestnik zawodów musi posiadać sprawny rower oraz obowiązkowo kask. Udział w wydarzeniu wymaga wcześniejszej rejestracji. W przypadku jeżeli nie zostanie osiągnięty limit zawodników podczas zapisów elektronicznych będzie także możliwość zapisania się na zawody w niedzielę o godz. 12.30 na Łasztowni.

Fundacja Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus na organizację wydarzenia pozyskała środki z budżetu województwa zachodniopomorskiego w ramach Programu Społecznik oraz tzw. małą dotację z budżetu Miasta Szczecin. Partnerem wydarzenia jest Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia.

Link do zapisów: https://gryfus.szczecin.pl/ultrakids2021/

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/357000132734536/

 

(M.H)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%