Zamknij

Warsztaty rolkarskie w Policach – kolejna edycja już w sierpniu [foto]

mah 22:30, 27.07.2025 Aktualizacja: 22:31, 27.07.2025
Skomentuj

W niedzielę teren Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach tętnił życiem, m.in. za sprawą warsztatów rolkarskich, które zorganizował Miejski Ośrodek Kultury. Na wydarzenie przybyli zarówno ci, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z jazdą na rolkach, jak i ci, którzy chcieli doszlifować technikę i aktywnie spędzić czas.

[FOTORELACJA]2820[/FOTORELACJA]

Zajęcia poprowadzili doświadczeni instruktorzy – Justyna Zygmunt oraz Wojciech Mucha. Z pasją i zaangażowaniem wprowadzali uczestników w świat rolkarskich manewrów, ucząc podstaw takich jak hamowanie, skręty, omijanie przeszkód czy podstawy slalomu. Wszystko to przy energetycznej muzyce, która dodawała zapału do działania i sprawiała, że atmosfera była naprawdę wyjątkowa.

Organizatorzy nie zapomnieli o tych, którzy nie mogli wziąć udziału w wydarzeniu – już teraz zapowiadają kolejną edycję warsztatów! Odbędzie się ona 31 sierpnia (niedziela) o godz. 18:00 na terenie lodowiska przy Zespole Szkół im. I. Łukasiewicza.

Aby dołączyć, wystarczą rolki, kask i ochraniacze. Udział jest bezpłatny, a zapisać się można w recepcji MOK przy ul. Siedleckiej 1A lub telefonicznie pod numerem 91 31 21 055.

To doskonała okazja, by spędzić aktywnie czas i poczuć rolkarską pasję!

(mah)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%