[FOTORELACJA]2544[/FOTORELACJA]
Noworoczna kąpiel członków i sympatyków klubu, na stałe wpisała się w kalendarz imprez Szczecińsko-Polickiego Klubu im. Zbyszka Ulatowskiego. 1 stycznia spotykają się aby w przebraniach, z lampką szampana, złożyć sobie życzenia i wspólnie się wykąpać w Jeziorze Głębokie. W tym roku około 30 osób w ten sposób postanowiło powitać Nowy Rok.
Jak niskie mogą być nasze emerytury?
artykuł sponsorowany...najpierw informacja o tym, że, wiele osób zarabia najniższą krajową ; a w kolejnych zdaniach informacja o tym, że należy oszczędzać...z czego niby mają tak zarabiające osoby oszczędzać?!?!?!?!
nie ma to jak
08:28, 2025-09-02
Kwiaty i znicze w 45. rocznicę podpisania Porozumień...
Tu już nie ma czego świętować. Z mojej Solidarności nic nie pozostało. Ta obecna to pisuarowe przydupasy,z łachmytą dudą na czele. To jest strzał w mordę dla dawnych solidarnościowców.
Starszy
17:12, 2025-08-31
Rozkład jazdy Linii Samorządowej ważny od 1 lipca 2025
Ls nie przyjechał mimi ze w rozkladzie jest napisane ze mial byc o 16:40
Busko
16:52, 2025-08-30
Kwiaty i znicze w 45. rocznicę podpisania Porozumień...
A gdzie Burmistrz Kowalewski?
pietrucha
14:45, 2025-08-30
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz