Zamknij
REKLAMA

3 pomysły na filmowanie dronem

11:46, 13.05.2022 | Materiał Partnera
Skomentuj

Czy słyszałeś o zdjęciach z lotu ptaka? Jeszcze kilka lat temu, tego typu ujęcie można było oglądać w filmach z dużymi budżetami. Wykonanie takich zdjęć lub filmów wymagało użycia śmigłowca. Wszystko zmieniło się wraz z wynalezieniem i spopularyzowaniem dronów. Pozwalają one wzbić się w powietrze i przy pomocy wbudowanej kamery nakręcić materiał filmowy lub wykonać zdjęcia w wysokiej rozdzielczości. Ujęcia takie pozwalają oglądać świat z zupełnie nowej perspektywy, są również świetnym sposobem na wzbogacenie innych produkcji.

Ujęcia lotnicze z wykorzystaniem drona

Jeżeli zastanawiasz się, do czego można wykorzystać zdjęcia i filmy wykonane z drona, chętnie odpowiemy na te pytania.

Spoty reklamowe z filmami z drona

Krótkie filmy reklamowe, prezentacje firm i inne materiały promocyjne coraz częściej wykorzystują usługi dronem. Zupełnie nowa perspektywa ujęć przyciąga uwagę i czyni materiał bardziej atrakcyjnym dla widza. Pozwala to na jego łatwiejsze zapamiętanie, o co właśnie chodzi w reklamach. Długość takich spotów i prezentacji dostosowana jest do potrzeb klienta, ale zazwyczaj materiał ma długość od 30 sekund do 1,5 minuty.

Filmy z wesela dla klientów indywidualnych

Także osoby prywatne wykorzystują naszego drona filmowanie ślubów. Umiejętność perfekcyjnej obsługi drona pozwala tworzyć wspaniałe ujęcia, które następnie wzbogacą film weselny. Działamy na terenie całego kraju, oferując Państwu swoje usługi filmowania dronem. Należy również wspomnieć, że posiadamy niezbędne certyfikaty do sterowania dronem, wydane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego.

Dron Szczecin a sprzedaż nieruchomości

Wykonujemy również filmy z powietrza na potrzeby biur nieruchomości i deweloperów. Materiały takie pozwalają zaprezentować nieruchomość na sprzedaż z lotu ptaka, pokazując wszystkie jej zalety, takie jak położenie, sąsiedztwo, infrastruktura. Filmowanie w celu sprzedaży nieruchomości zawsze jest uzgadniane indywidualnie, a czas lotu jest dopasowany do potrzeb klienta.

Jak zamówić filmowanie dronem Szczecin?

Jeśli chcą Państwo wykorzystać filmowanie dronem do swoich potrzeb, Michał Szcześniak zaprasza do kontaktu. Jesteśmy otwarci na współpracę ze wszystkimi klientami, służąc swoją wiedzą i doświadczeniem. Wideofilmowanie realizujemy zgodnie ze sztuką i dbałością o jakość materiału. Naszym atutem jest doświadczenie, wysoka jakość sprzętu oraz szeroki teren działania, obejmujący województwo zachodniopomorskie, miasto Szczecin i na życzenie klienta cały kraj.

(Materiał Partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%