Zamknij
REKLAMA

Prezent dla mamy po porodzie

18.22, 09.11.2022 Materiał Partnera Aktualizacja: 18.24, 09.11.2022
Skomentuj

Przyjaciółka lub bliska Ci osoba urodziła właśnie dziecko? Oprócz gratulacji i życzeń szybkiego powrotu do formy zadbaj również o zakup odpowiedniego prezentu. Warto dobrze się zastanowić nad tym, jaki produkt będzie najlepszy. Dowiedz się, jakie są najpopularniejsze prezenty dla mamy po porodzie.

O czym pamiętać przy wyborze prezentu dla świeżo upieczonej mamy?

Zanim zdecydujesz się nad zakupem danego przedmiotu, warto zastanowić się nad kilkoma elementami.

  • rodzaj prezentu

Ludzie dzielą się na tych, którzy decydują się na stworzenie prezentu z kilku drobniejszych produktów lub na podarowanie większego przedmiotu. Zastanów się, jaki Ty chcesz sprawić podarunek dla mamy po porodzie. 

  • potrzeby mamy po porodzie

Zastanów się, czy osoba, która właśnie urodziła, sygnalizowała Ci swoje potrzeby. Być może wspominała o tym, czego jeszcze potrzebuje do wyprawki, albo jakie przedmioty zwróciły jej uwagę. Dzięki temu łatwiej wybierzesz odpowiedni prezent dla przyszłej mamy.

  • prezenty od innych osób

Jeśli jesteś w kontakcie z rodziną osoby, którą chcesz obdarować lub gronem przyjaciół, warto skonsultować się z nimi. Dzięki temu unikniesz niekomfortowej sytuacji, kiedy prezenty się dublują. 

  • jakość 

Warto zadbać, aby podarowany przedmiot był wysokiej jakości. Zwłaszcza jeśli będzie używać go niemowlak. Taki prezent powinien być wykonany z bezpiecznych dla maluszka materiał.

Zwracając uwagę na te elementy, z pewnością wybierzesz idealny produkt do podarowania bliskiej osobie po porodzie.

Najlepsze prezenty dla mamy po porodzie 

Wśród najpopularniejszych prezentów dla świeżo upieczonych mam wymienia się takie przedmioty, jak:

  • laktatory elektryczne

Wybór laktatora elektrycznego to oznaka troski o bliską osobę i noworodka. Urządzenia zapewnia komfort mamie karmiącej, a przy tym jest ciche i niezwykle praktyczne. Dzięki temu można z niego korzystać, bez ryzyka wybudzenia dziecka ze snu.

  • butelki antykolkowe

Każdy rodzic z trwogą wspomina kolki swojego dziecka. Płacz oraz cierpienie maluszka sprawiają niezwykłą przykrość i powodują frustracje. Butelki antykolkowe pomagają przeciwdziałać połykaniu powietrza przez niemowlaka oraz nagromadzeniu gazów w jelitach. Dzięki temu jest mniejsze ryzyko wystąpienia kolki, a zarówno maluch, jak i mama mają większe szanse na przespanie nocy.

  • podgrzewacze butelek

Przy karmieniu niemowlaka należy zadbać o odpowiednią temperaturę pokarmu. Podgrzewacze butelek znacznie ułatwiają to zadanie. Dzięki nim młoda mama ma szansę na zaoszczędzenie czasu, a przy tym produkt nie tylko ogrzeje mleko czy słoiczek, ale także pozwoli na utrzymanie temperatury na dłużej.

  • torby do wózka

Stylowa i praktyczna torba do wózka to idealny prezent dla bliskiej osoby po porodzie. Doskonale się sprawdzi podczas wizyt u lekarza czy spacerach.

Podgrzewacze butelek, torby do wózka, butelki antykolkowe oraz inne praktyczne produkty znajdziesz w sklepach z ofertą dla dzieci i mam, takich jak https://babyono.com/. Z łatwością zamówisz idealny prezent dla bliskiej osoby, która właśnie urodziła. 

 

(Materiał Partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (2)

AngelaAngela

1 1

Po porodzie kupiłam swojej przyjaciółce poradnik jak być mamą i torbę do wózka, by mogła spakować wszystko dla maluszka jak z nim będzie wychodzić. A dla dziecka kupiłam śpiochy i jeszcze ciepły kocyk z sensillo. Akurat będzie na zimę. 13:12, 10.11.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

EdkaEdka

1 0

Ja po porodzie dostałam od mamy irobota, abym nie przejmowała się sprzątaniem i sporo ubranek i zabawek dla maluszka :)
07:52, 14.11.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%