Zamknij
REKLAMA

Jak oryginalne udekorować tort urodzinowy?

11.24, 31.10.2022 Materiał Partnera Aktualizacja: 11.25, 31.10.2022
Skomentuj

Tort urodzinowy to ten rodzaj wypieku, który powinien wyróżniać się na tle innych ciast. I nie chodzi tu jedynie o jego charakterystyczne elementy, jak biszkopt i kremowe nadzienie, ale również o dekoracje, która powinna nadawać mu odświętny charakter. Jak zatem w oryginalny sposób udekorować tort urodzinowy? Odpowiedź znajdziesz w tym artykule.

Po pierwsze – użyj masy cukrowej

Pierwszym z pomysłów, na oryginalną dekorację na torcie, jest masa cukrowa. Przeznaczona do powlekania gotowych wypieków, służy do tworzenia rozmaitych ozdób, takich jak m.in. drobne elementy, toppery, a nawet pokaźne figurki. Jest to ogólnodostępny produkt, który cieszy się olbrzymią popularnością i wiele osób decyduje się, właśnie przy jego użyciu, ozdobić swoje wypieki. Można ją kupić w wielu kolorach, co pozwala na wybór rozwiązania, dostosowanego do swoich potrzeb. Duży wybór mas cukrowych dostępny jest tu: https://pudercukier.pl/1075-masy-cukrowe. Warto zapoznać się ofertą sklepu, ponieważ obfituje ona w wiele ciekawych elementów do dekoracji tortów.

Po drugie – postaw na jadalne kwiaty

Nietuzinkową dekoracją tortów, która z całą pewnością pozwoli osiągnąć interesujący efekt, są jadalne kwiaty. To bezpieczne produkty spożywcze, dodawane zarówno do rozmaitych dań, jak i deserów. Torty nimi ozdobione niewątpliwie wyróżniają się na tle innych wypieków i wzbudzają zainteresowanie. Szeroki wybór rodzajów kwiatów spożywczych oraz ich kolorów, znajdziesz tu: https://pudercukier.pl/1373-kwiaty-jadalne. Sprawdź ofertę i wybierz idealny wariant dla siebie.

Po trzecie – jadalne złoto

Jadalne złoto to niewątpliwie jeden z tych elementów dekoracyjnych, dzięki którym wypieki zyskują spektakularny wygląd i stają się synonimem luksusu na talerzu. Ze względu na fakt, że możliwe jest jego spożywanie, musi mieć ono czystość 23-24 karaty, czyli nie zawierać domieszek innych metali. Tego typu dekoracje tortów, są dostępne w wielu wariantach. Mowa tu o jadalnym złocie w proszku czy w płatkach. Jeżeli chcesz przy jego pomocy udekorować swój wypiek, to zajrzyj do oferty hurtowni cukierniczej Puder Cukier, dostępnej pod adresem https://pudercukier.pl/1159-zloto-w-listku. Znajdziesz tam wszystko, czego potrzebujesz.

Po czwarte – brokat jadalny

Olbrzymią popularnością wśród elementów dekoracyjnych do ciast, cieszy się brokat jadalny. Jest to w pełni bezpieczny dla zdrowia wyrób, będący barwnikiem spożywczym. Dostępny w wielu kolorach, stanowi rewelacyjny sposób na przystrojenie urodzinowego tortu. Duży wybór tego typu produktów, znajdziesz tu https://pudercukier.pl/1147-brokat-jadalny. Sprawdź ofertę e-sklepu i wybierz odpowiedni brokat do swojego wypieku.

Pozostałe dekoracje do tortów

Poza wyżej opisanymi elementami dekoracyjnymi do tortów, można sięgnąć również po wiele innych produktów, dzięki którym tort przybierze odświętny charakter. Są nimi m.in.:

  • Ozdoby cukrowe, czekoladowe i waflowe,
  • Toppery,
  • Figurki,
  • Zimne ognie,
  • Balony,
  • Cyfry
  • Opłatki.

Wszystkie, wyżej wskazane produkty, jak i wiele innych, znajdziesz w hurtowni cukierniczej Puder Cukier, pod adresem https://pudercukier.pl/. Sprawdź ofertę e-sklepu i postaw na odpowiadające Ci dodatki.

(Materiał Partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%