Zamknij

Doradca klienta

Nr oferty: StPr/21/1012Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Policach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Tanowska 10c, 72-010 Police, powiat: policki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: wsparcie klienta przy wyborze towarów z oferty sklepu, prezentacja i propozycjie produktów.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.02.2022
Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Zawód:
    • Doradca klienta (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 2)
      Uprawnienia:
      • prawo jazdy kat B
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: KRYSTIAN GREF SPÓŁKA KOMANDYTOWA
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Tanowska 10c, 72-010 Police, powiat: policki, woj: zachodniopomorskie
        Osoba do kontaktu: Krzysztof Gref
        Numer telefonu: 605 686 739
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: cv
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
        przygotowywanie posiłków.
        StPr/22/0052
        data rozpoczęcia pracy od 26.01.2022
        wynagrodzenie od od 4 000 PLN

        praca w dziale Usług Opiekuńczych w domu chorego na terenie gminy Police, opieka nad osobami starszymi, niedołężnymi, chorymi, pielęgnacja i higiena chorego, w tym róniwż higiena osobista
        StPr/22/0044
        data rozpoczęcia pracy od 01.02.2022
        wynagrodzenie od od 3 010 PLN

        przygotowywanie pieczywa i wyrobów cukierniczych do sprzedaży (zatowarowanie na półkach i w witrynach), obsługa klienta
        StPr/22/0042
        data rozpoczęcia pracy od 24.01.2022

        opieka nad osobami z niepełnosprawnością intelektualną, pomoc w czynnościach dnia codziennego, planowanie i organizowanie zajęć indywidualnych oraz grupowych, wdrażanie uczestników do pracy samoobsługowych.
        StPr/22/0041

        składanie, montaż konstrukcji stalowych, dbanie o jakość realizowanych prac, dbałość o wyposażenie warsztatowe i porządek na stanowisku pracy, zgłaszanie przełożonemu uwag i rozwiązań, obsługa podstawowych narzędzi ślusarskich oraz elektronarzędzi do obróbki stali
        StPr/22/0017
        data rozpoczęcia pracy od 13.01.2022
        wynagrodzenie od od 5 400 PLN

        wg programu stażu
        StPr/21/1031
        data rozpoczęcia pracy od 03.01.2022
        wynagrodzenie od 1 489 PLN

        wsparcie klienta przy wyborze towarów z oferty sklepu, prezentacja i propozycjie produktów.
        StPr/21/1012

        przygotowanie korespondencji do doręczenia, doręczenie korespondencji i przekazów pieniężnych, realizacja planów sprzedażowych dotyczących wybranych usług i towarów, praca z ludźmi, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi
        StPr/21/1008

        mycie i dezynfekowanie sal chorych, pomieszczeń sanitarnych oraz korytarzy, wynoszenie odpadów, segregowanie brudnej bielizny, pomoc personelowi przy prostych czynnościach przy pacjęcie
        StPr/21/1007
        data rozpoczęcia pracy od 22.12.2021
        wynagrodzenie od od 18,3 PLN

        wykonywanie czynności związanych z usługami pogrzebowymi
        StPr/21/0988
        data rozpoczęcia pracy od 01.01.2022