Zamknij

Listonosz pieszy

Nr oferty: StPr/21/0926Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Policach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Grunwaldzka 16, 72-010 Police, powiat: policki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: przygotowanie korespondencji do doręczenia, doręczenie korespondencji i przekazów pieniężnych, realizacja planów sprzedażowych dotyczących wybranych usług i towarów, praca z ludźmi, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 22.11.2021
Wynagrodzenie brutto: od 2 890 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • dokładność, sumienność i dyspozycyjność
    • zaangażowanie
    • komunikatywność
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: [Umiejętność 1] : chęć nauki, obsługa tabletu, gotowość do pracy w różnych warunkach atmosferycznych [Inne] : Podstawa wynagrodzenia na umowie o pracę to 2600 zł brutto plus premie (czasowo jakościowa za brak zwolnień w wysokości 223 zł brutto oraz zadaniowa w wysokości 67 zł brutto)
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: "POCZTA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA"
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: RODZINY HISZPAŃSKICH 8, 00-940 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowiecki
      Osoba do kontaktu: Kamila Hajkowska
      Numer telefonu: 914401487, 725230599
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, inny - bezpośrednio w UP Police
      obsługa korespondencji, wystawianie legitymacji szkolnych, nadzorowanie dokumentacji szkolnej i archiwalnej, prowadzenie ewidencji uczniów SIO oraz dziennika elektronicznego.
      StPr/21/0932
      data rozpoczęcia pracy od 06.12.2021
      wynagrodzenie od od 3 240 PLN

      wykonywanie przeglądów i bieżącej konserwacji oraz drobnych napraw sprzętu mechanicznego znajdującego się w zakładzie
      43/11/2021
      data rozpoczęcia pracy od 15.11.2021
      wynagrodzenie od od 4 200 PLN

      przygotowanie korespondencji do doręczenia, doręczenie korespondencji i przekazów pieniężnych, realizacja planów sprzedażowych dotyczących wybranych usług i towarów, praca z ludźmi, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi.
      StPr/21/0926
      data rozpoczęcia pracy od 22.11.2021
      wynagrodzenie od od 2 890 PLN

      wykonywanie pracy na danym odcinku zgodnie ze sztuką budowlaną ze wskazówkami kierownictwa
      StPr/21/0920
      wynagrodzenie od od 25 PLN

      przyjmowanie, opracowywanie i ekspediowanie przesyłek w placówce pocztowej,ewidencjonowanie przesyłek rejestrowanych i przekazów pocztowych, rozliczanie listonoszy z pobranych do doręczenia przesyłek,rozliczanie placówek pocztowych z przyjętych przesyłek,sporządzanie dokumentacji w zakresie realizowanych usług.
      StPr/21/0915
      data rozpoczęcia pracy od 25.11.2021
      wynagrodzenie od od 1 445 PLN

      obsługa informatyczna, konserwacja i naprawa sprzętu łączności i informatyki.
      StPr/21/0919
      data rozpoczęcia pracy od 01.01.2022
      wynagrodzenie od od 1 570 PLN

      obsługa oraz naprawa pojazdów mechanicznych, obsługa urządzeń diagnostycznych, wykrywanie usterek i diagnoza pojazdów samochodowych, budowanie długotrwałych relacji z klientem.
      StPr/21/0910
      data rozpoczęcia pracy od 01.12.2021
      wynagrodzenie od od 3 700 PLN

      wykonywanie robót wykończeniowych w zakresie tynkowania i malowania,wykonywanie robót glazurniczych (odtwarzanie lub naprawa), prace remontowe typu: murarskie, stolarskie,udział w innych pracach budowlanych,prace zlecone przez bezpośredniego przełożonego.
      StPr/21/0902
      wynagrodzenie od od 22 PLN

      przyjmowanie dostaw stali, układanie, wydawanie na produkcję, przyjmowanie zwrotów, przygotowywanie wysyłek materiałowych.
      StPr/21/0912
      data rozpoczęcia pracy od 09.11.2021
      wynagrodzenie od od 3 200 do 3 200 PLN

      Do głównych obowiązków pracownika na stanowisku montera instalacji wodno-kanalizacyjnych będzie należało wykonywanie robót remontowych i konserwacyjnych w następującym zakresie: instalacje wodociągowe,instalacje kanalizacyjne,instalacje gazowe,instalacje centralnego ogrzewania,ewentualne roboty ziemne towarzyszące pracom instalacyjnym, dodatkowo mile widziana (nie wymagana) będzie umiejętność spawania drobnych elementów stalowych.
      StPr/21/0903