Zamknij

Pracownik ogólnobudowlany

Nr oferty: StPr/21/0920Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Policach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Kuźnicka 1, 72-010 Police, powiat: policki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: wykonywanie pracy na danym odcinku zgodnie ze sztuką budowlaną ze wskazówkami kierownictwa
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 15.11.2021
Wynagrodzenie brutto: od 25 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Zawód:
    • Pomocniczy robotnik budowlany
      Uprawnienia:
      • praktyka w zawodzie (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 1)
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: Stefkraft Sp. zo.o.
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: BOHATERÓW WARSZAWY 11b, 70-370 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomo
        Osoba do kontaktu: Krzysztof Batory
        Numer telefonu: 795740055
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: cv
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
        obsługa korespondencji, wystawianie legitymacji szkolnych, nadzorowanie dokumentacji szkolnej i archiwalnej, prowadzenie ewidencji uczniów SIO oraz dziennika elektronicznego.
        StPr/21/0932
        data rozpoczęcia pracy od 06.12.2021
        wynagrodzenie od od 3 240 PLN

        wykonywanie przeglądów i bieżącej konserwacji oraz drobnych napraw sprzętu mechanicznego znajdującego się w zakładzie
        43/11/2021
        data rozpoczęcia pracy od 15.11.2021
        wynagrodzenie od od 4 200 PLN

        przygotowanie korespondencji do doręczenia, doręczenie korespondencji i przekazów pieniężnych, realizacja planów sprzedażowych dotyczących wybranych usług i towarów, praca z ludźmi, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi.
        StPr/21/0926
        data rozpoczęcia pracy od 22.11.2021
        wynagrodzenie od od 2 890 PLN

        wykonywanie pracy na danym odcinku zgodnie ze sztuką budowlaną ze wskazówkami kierownictwa
        StPr/21/0920
        wynagrodzenie od od 25 PLN

        przyjmowanie, opracowywanie i ekspediowanie przesyłek w placówce pocztowej,ewidencjonowanie przesyłek rejestrowanych i przekazów pocztowych, rozliczanie listonoszy z pobranych do doręczenia przesyłek,rozliczanie placówek pocztowych z przyjętych przesyłek,sporządzanie dokumentacji w zakresie realizowanych usług.
        StPr/21/0915
        data rozpoczęcia pracy od 25.11.2021
        wynagrodzenie od od 1 445 PLN

        obsługa informatyczna, konserwacja i naprawa sprzętu łączności i informatyki.
        StPr/21/0919
        data rozpoczęcia pracy od 01.01.2022
        wynagrodzenie od od 1 570 PLN

        obsługa oraz naprawa pojazdów mechanicznych, obsługa urządzeń diagnostycznych, wykrywanie usterek i diagnoza pojazdów samochodowych, budowanie długotrwałych relacji z klientem.
        StPr/21/0910
        data rozpoczęcia pracy od 01.12.2021
        wynagrodzenie od od 3 700 PLN

        wykonywanie robót wykończeniowych w zakresie tynkowania i malowania,wykonywanie robót glazurniczych (odtwarzanie lub naprawa), prace remontowe typu: murarskie, stolarskie,udział w innych pracach budowlanych,prace zlecone przez bezpośredniego przełożonego.
        StPr/21/0902
        wynagrodzenie od od 22 PLN

        przyjmowanie dostaw stali, układanie, wydawanie na produkcję, przyjmowanie zwrotów, przygotowywanie wysyłek materiałowych.
        StPr/21/0912
        data rozpoczęcia pracy od 09.11.2021
        wynagrodzenie od od 3 200 do 3 200 PLN

        Do głównych obowiązków pracownika na stanowisku montera instalacji wodno-kanalizacyjnych będzie należało wykonywanie robót remontowych i konserwacyjnych w następującym zakresie: instalacje wodociągowe,instalacje kanalizacyjne,instalacje gazowe,instalacje centralnego ogrzewania,ewentualne roboty ziemne towarzyszące pracom instalacyjnym, dodatkowo mile widziana (nie wymagana) będzie umiejętność spawania drobnych elementów stalowych.
        StPr/21/0903