Zamknij

Aparatowy procesów chemicznych

Nr oferty: StPr/22/0305Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Policach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Kuźnicka 1, 72-010 Police, powiat: policki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: kontrola i regulacja parametrów procesów, uruchamianie, zatrzymywanie i kontrola pomp, urządzeń wirujących, taśmociągów i innych urządzeń technologicznych, obsługa urządzeń nalewczo-odbiorczych, instalacji sprężonego powietrza, wózków widłowych i akumulatorowych, kontrolowanie jakości półproduktów i produktów końcowych, obsługa automatycznych linii konfekcjonujących
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: ruch ciągły
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.05.2022
Wynagrodzenie brutto: od 4 000 do 4 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Wymagania pożądane
    Uprawnienia:
    • uprawnienia na wózki widłowe
    • uprawnienia UDT II WJO
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe przy produkcji
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Grupa Azoty Zakłady Chemiczne "POLICE" S.A.
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Kuźnicka 1, 72-010 Police, powiat: policki, woj: zachodniopomorskie
      Osoba do kontaktu: Katarzyna Bieniek
      Numer telefonu: 887744563
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: dokumenty aplikacyjne proszę skłądać przez stronę internetową www.zchpolice.grupaazoty.com zakładka- kariera i edukacja-oferty pracy
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      wg programu staż
      StPr/22/0380
      data rozpoczęcia pracy od 19.05.2022
      wynagrodzenie od 1 489 PLN

      nadzór nad mieniem firmy w celu ochrony przed kradzieżą, włamaniem, pożarem i uszkodzeniami
      StPr/22/0381
      data rozpoczęcia pracy od 23.05.2022
      wynagrodzenie od od 19,7 PLN

      ochrona mienia firmy
      StPr/22/0382

      telefoniczne przyjmowanie zamówień, obsługa konsumentów w lokalu, przygotowywanie zamówionych posiłków do transportu.
      StPr/22/0359
      data rozpoczęcia pracy od 13.05.2022
      wynagrodzenie od od 3 100 PLN

      przygotowywanie i sprzedaż posiłków typu fast food
      26/5/2022
      data rozpoczęcia pracy od 12.05.2022
      wynagrodzenie od od 4 200 PLN

      produkcja stolarki otworowej
      StPr/22/0342
      data rozpoczęcia pracy od 09.05.2022
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      zbieranie liści i śmieci, grabienie skoszonej trawy
      StPr/22/0338
      data rozpoczęcia pracy od 05.05.2022

      obsługa operatorska żurawia HDS (wyładowanie i załadowanie towaru oraz zabezpieczenie przy przewozie), transport ładunków związanych z projektem Polimery Police (konstrukcje stalowe, rury, materiały budowlane) na terenie budowy i jej okolicy
      StPr/22/0320
      wynagrodzenie od od 10 000 PLN

      klasyfikowanie detali pod kątem możliwości zastosowania obróbki strumieniowo ściernej-piaskowanie, śrutowanie, przygotowanie powierzchni detali do malowania za pomocą obróbki strumieniowo ściernej, zabezpieczanie gwintów zewnętrznych i wewnętrznych, tabliczek znamionowych, numerów identyfikacyjnych oraz otworów na stworzenie o łożyska przed uszkodzeniem w trakcie obróbki strumieniowo ściernej, działania optymalizujące wykorzystanie urządzeń strumieniowo ściernych w procesie przygotowania powierzchni detali do malowania, ocena jakości uzyskanych powierzchni, korygowanie stwierdzonych nieprawidłowości, zapobieganie powstawaniu wyrobów wadliwych
      StPr/22/0316
      wynagrodzenie od od 3 200 PLN

      utrzymywanie czystości i porządku oraz wspieranie personelu w sprawowaniu opieki nad dziećmi
      StPr/22/0310
      data rozpoczęcia pracy od 02.05.2022
      wynagrodzenie od od 3 012 PLN