Zamknij

kucharz

Nr oferty: 24/4/2022Dodane przez: Młodzieżowe Centrum Kariery Police

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Police, powiat: policki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: pomoc w przygotowywaniu posiłków
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 25.04.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Pozostałe wymagania
Inne wymagania: książeczka sanepidowska
Dane pracodawcy:
Pracodawca: kontakt przez OHP
Sposób aplikowania: kontakt przez OHP
Adres: Tanowska 8, 72-010 Police, powiat: policki, woj: zachodniopomorskie
Osoba do kontaktu: Agnieszka Miś
Numer telefonu: 913178720
E-mail: [email protected]
Język aplikacji:
Wymagane dokumenty:
Sposób kontaktu
przekazania dokumentów:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
wg programu staż
StPr/22/0380
data rozpoczęcia pracy od 19.05.2022
wynagrodzenie od 1 489 PLN

nadzór nad mieniem firmy w celu ochrony przed kradzieżą, włamaniem, pożarem i uszkodzeniami
StPr/22/0381
data rozpoczęcia pracy od 23.05.2022
wynagrodzenie od od 19,7 PLN

ochrona mienia firmy
StPr/22/0382

telefoniczne przyjmowanie zamówień, obsługa konsumentów w lokalu, przygotowywanie zamówionych posiłków do transportu.
StPr/22/0359
data rozpoczęcia pracy od 13.05.2022
wynagrodzenie od od 3 100 PLN

przygotowywanie i sprzedaż posiłków typu fast food
26/5/2022
data rozpoczęcia pracy od 12.05.2022
wynagrodzenie od od 4 200 PLN

produkcja stolarki otworowej
StPr/22/0342
data rozpoczęcia pracy od 09.05.2022
wynagrodzenie od od 3 010 PLN

zbieranie liści i śmieci, grabienie skoszonej trawy
StPr/22/0338
data rozpoczęcia pracy od 05.05.2022

obsługa operatorska żurawia HDS (wyładowanie i załadowanie towaru oraz zabezpieczenie przy przewozie), transport ładunków związanych z projektem Polimery Police (konstrukcje stalowe, rury, materiały budowlane) na terenie budowy i jej okolicy
StPr/22/0320
wynagrodzenie od od 10 000 PLN

klasyfikowanie detali pod kątem możliwości zastosowania obróbki strumieniowo ściernej-piaskowanie, śrutowanie, przygotowanie powierzchni detali do malowania za pomocą obróbki strumieniowo ściernej, zabezpieczanie gwintów zewnętrznych i wewnętrznych, tabliczek znamionowych, numerów identyfikacyjnych oraz otworów na stworzenie o łożyska przed uszkodzeniem w trakcie obróbki strumieniowo ściernej, działania optymalizujące wykorzystanie urządzeń strumieniowo ściernych w procesie przygotowania powierzchni detali do malowania, ocena jakości uzyskanych powierzchni, korygowanie stwierdzonych nieprawidłowości, zapobieganie powstawaniu wyrobów wadliwych
StPr/22/0316
wynagrodzenie od od 3 200 PLN

utrzymywanie czystości i porządku oraz wspieranie personelu w sprawowaniu opieki nad dziećmi
StPr/22/0310
data rozpoczęcia pracy od 02.05.2022
wynagrodzenie od od 3 012 PLN