Zamknij

Mechanik w Dziale Utrzymania Ruchu

Nr oferty: StPr/23/0031Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Policach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Piotra i Pawła 1, 72-015 Police, powiat: policki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: wykonywanie zadań prewencyjnych zapobiegającym awariom, bieżąca konserwacja maszyn produkcyjnych i urządzeń dźwignicowych, naprawa oraz usuwanie awarii, udział w przeglądach technicznych, modernizacjia maszyn w celu zapobiegania awariom
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 23.01.2023
Wynagrodzenie brutto: od 4 320 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Wymagania pożądane
    Uprawnienia:
    • uprawnienia do konserwacji sprzętu dźwigowego
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: praktyczna wiedza z zakresu napraw i obsługi silników mechanicznych, mile widziana praktyka w służbach utrzymania ruchu wymagana podstawowa znajomość języka polskiego w mowie i piśmie
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: "STALKON" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Piotra i Pawła 1, 72-015 Police, powiat: policki, woj: zachodniopomorskie
      Osoba do kontaktu: Adrian Andrzejczak
      Numer telefonu: 503187819
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      przygotowywanie mieszanki betonowej, wykonywanie elementów betonowych, żelbetowych, szkieletów zbrojeniowych przy materiałach budowlanych, układanie mieszanki betonowej w formachw wyznaczonych miejscach w zakładzie pracy
      StPr/23/0032
      data rozpoczęcia pracy od 24.01.2023
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      przygotowywanie elementów do spawania, realizacja procesu spawania oraz utrzymanie właściwych parametrów tego procesu
      StPr/23/0033
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN

      obsługa wózka widłowego przy załadunku, przewozie i rozładunku różnych materiałów budowlanych, półfabrykatów i towarów z produkcji
      StPr/23/0034
      wynagrodzenie od od 5 360 PLN

      dobór elementów do rusztowania, sprawdzenie ich jakości, przygotowanie terenu pod rusztowanie, montaż, ustawienie rusztowań (metalowych, drewnianych, pomostów) na placu budowy, łączenie poszczególnych elementów rusztowania za pomocą klamer i złączek, pomostów roboczych, sprawdzanie całej konstrukcji pod kątem bezpieczeństwa, demontaż rusztowań po zakończeniu pracy.
      StPr/23/0029
      data rozpoczęcia pracy od 01.02.2023
      wynagrodzenie od od 22,8 PLN

      bieżąca eksploatacja, konserwacja, przeglądy oraz remonty instalacji i urządzeń technicznych, monitorowanie pracy powierzonych urządzeń, usuwanie awarii, współpraca z podwykonawcami w zakresie prac konserwatorskich i remontowych
      StPr/23/0030
      data rozpoczęcia pracy od 23.01.2023
      wynagrodzenie od od 4 320 PLN

      wykonywanie zadań prewencyjnych zapobiegającym awariom, bieżąca konserwacja maszyn produkcyjnych i urządzeń dźwignicowych, naprawa oraz usuwanie awarii, udział w przeglądach technicznych, modernizacjia maszyn w celu zapobiegania awariom
      StPr/23/0031

      wykonywanie prac konserwacyjno-naprawczych w zakresie likwidacji awarii na instalacjach elektrycznych, wymiana instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych
      StPr/23/0023
      wynagrodzenie od od 4 700 do 6 850 PLN

      wykonywanie prac konserwacyjno-naprawczych w zakresie likwidacji awarii i nieszczelności na instalacjach wodnych oraz na instalacjach gazowych, wymiana instalacji wodno-kanalizacyjnych w budynkach mieszkalnych, wykonywanie prac na instalacji gazowej
      StPr/23/0024
      wynagrodzenie od od 5 100 do 7 300 PLN

      udzielanie informacji na temat polis i możliwych ubezpieczeń, umawianie klientów na spotkania z agentami, przekonywanie potencjalnych klientów o korzyściach z nabycia usługi
      StPr/23/0017
      data rozpoczęcia pracy od 16.01.2023
      wynagrodzenie od od 3 490 PLN

      opieka nad osobami niepełnosparwnymi intelektualnie, pomoc przy codziennych czynnościach życiowych, pielęgnacyjnych i higienicznych oraz utrzymywanie porządków w pomieszczeniach mieszkalnych
      StPr/23/0008
      data rozpoczęcia pracy od 10.01.2023
      wynagrodzenie od od 4 493 PLN