Zamknij

Spawacz

Nr oferty: StPr/22/1033Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Starachowicach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Jasienicka 5 A, 72-010 Police, powiat: policki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: spawanie kadłubów statków
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 07.12.2022
Wynagrodzenie brutto: od 28,97 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: uprawnienia spawalnicze MIG/MAG 135/136 Firma zapewnia pakiet socjalny, szkolenia BHP, przejazdy, pokój w hotelu
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: PARTNER STOCZNIA Sp. z o. o.
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Jasienicka 5 A, 72-010 Police, powiat: policki, woj: zachodniopomorskie
    Osoba do kontaktu: Ryszard Plitta
    Numer telefonu: 660 754 452
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv, lm
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    przygotowywanie mieszanki betonowej, wykonywanie elementów betonowych, żelbetowych, szkieletów zbrojeniowych przy materiałach budowlanych, układanie mieszanki betonowej w formachw wyznaczonych miejscach w zakładzie pracy
    StPr/23/0032
    data rozpoczęcia pracy od 24.01.2023
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    przygotowywanie elementów do spawania, realizacja procesu spawania oraz utrzymanie właściwych parametrów tego procesu
    StPr/23/0033
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    obsługa wózka widłowego przy załadunku, przewozie i rozładunku różnych materiałów budowlanych, półfabrykatów i towarów z produkcji
    StPr/23/0034
    wynagrodzenie od od 5 360 PLN

    dobór elementów do rusztowania, sprawdzenie ich jakości, przygotowanie terenu pod rusztowanie, montaż, ustawienie rusztowań (metalowych, drewnianych, pomostów) na placu budowy, łączenie poszczególnych elementów rusztowania za pomocą klamer i złączek, pomostów roboczych, sprawdzanie całej konstrukcji pod kątem bezpieczeństwa, demontaż rusztowań po zakończeniu pracy.
    StPr/23/0029
    data rozpoczęcia pracy od 01.02.2023
    wynagrodzenie od od 22,8 PLN

    bieżąca eksploatacja, konserwacja, przeglądy oraz remonty instalacji i urządzeń technicznych, monitorowanie pracy powierzonych urządzeń, usuwanie awarii, współpraca z podwykonawcami w zakresie prac konserwatorskich i remontowych
    StPr/23/0030
    data rozpoczęcia pracy od 23.01.2023
    wynagrodzenie od od 4 320 PLN

    wykonywanie zadań prewencyjnych zapobiegającym awariom, bieżąca konserwacja maszyn produkcyjnych i urządzeń dźwignicowych, naprawa oraz usuwanie awarii, udział w przeglądach technicznych, modernizacjia maszyn w celu zapobiegania awariom
    StPr/23/0031

    wykonywanie prac konserwacyjno-naprawczych w zakresie likwidacji awarii na instalacjach elektrycznych, wymiana instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych
    StPr/23/0023
    wynagrodzenie od od 4 700 do 6 850 PLN

    wykonywanie prac konserwacyjno-naprawczych w zakresie likwidacji awarii i nieszczelności na instalacjach wodnych oraz na instalacjach gazowych, wymiana instalacji wodno-kanalizacyjnych w budynkach mieszkalnych, wykonywanie prac na instalacji gazowej
    StPr/23/0024
    wynagrodzenie od od 5 100 do 7 300 PLN

    udzielanie informacji na temat polis i możliwych ubezpieczeń, umawianie klientów na spotkania z agentami, przekonywanie potencjalnych klientów o korzyściach z nabycia usługi
    StPr/23/0017
    data rozpoczęcia pracy od 16.01.2023
    wynagrodzenie od od 3 490 PLN

    naprawa pojazdów samochodowych
    1/1/2023
    data rozpoczęcia pracy od 03.01.2023
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN