Zamknij

Kierowca

Nr oferty: StPr/22/0589Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Policach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Janusza Korczaka 45, 72-010 Police, powiat: policki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: przewóz dzieci niepełnosprawnych, zaopatrzenie spożywcze, pomoc w załadunku i wyładunku towarów, wykonywnaie drobnych prac remontowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 15.09.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Zawód:
    • Kierowca samochodu osobowego (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 2)
      Uprawnienia:
      • komunikatywność i uczciwość
      • prawo jazdy kat B
      • umiejętność pracy w zespole
        Wymagania pożądane
        • badania psychologiczne
          Dane pracodawcy:
          Pracodawca: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 dla Dzieci Niepełnosprawnych Ruchowo
          Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
          Adres: Janusza Korczaka 45, 72-010 Police, powiat: policki, woj: zachodniopomorskie
          Osoba do kontaktu: Mirosława Rzeszótko
          Numer telefonu: 91 506 52 20
          E-mail: [email protected]
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: cv
          Sposób kontaktu
          przekazania dokumentów:
          Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
          utrzymywanie czystości w gabinetach lekarskich i pomieszczeniach socjalnych
          StPr/22/0649
          data rozpoczęcia pracy od 04.10.2022
          wynagrodzenie od od 22 do 23 PLN

          sprzątanie placu i hal, zbieranie odpadów (złom, odpady drewniane papierowe i inne).
          StPr/22/0655
          data rozpoczęcia pracy od 10.10.2022
          wynagrodzenie od od 19,7 PLN

          aktywny udział w szkoleniach, dbanie o porządek i bezpieczeństwo na stanowisku pracy, kontrola i obsługa urządzeń instalacji produkcyjnych, pobór próbek, współdziałanie w pracach zespołu
          StPr/22/0640
          data rozpoczęcia pracy od 29.09.2022
          wynagrodzenie od od 4 500 PLN

          obsługa dokumentacji firmy, archiwizacja dokumentów firmowych, obsługa korespondencji firmy, wprowadzanie danych do systemu
          StPr/22/0631
          data rozpoczęcia pracy od 26.09.2022
          wynagrodzenie od od 4 000 PLN

          prace porządkowe, utrzymanie porządku i czystości w wyznaczonych pomieszczeniach i wokół budynku
          StPr/22/0618
          data rozpoczęcia pracy od 13.09.2022
          wynagrodzenie od od 3 010 PLN

          wg. programu stażu
          StPr/22/0605
          data rozpoczęcia pracy od 19.09.2022
          wynagrodzenie od 1 565 PLN

          prace porządkowe-teren wokół szkoły (utrzymanie zieleni)
          StPr/22/0611

          StPr/22/0603
          data rozpoczęcia pracy od 12.09.2022

          wg programu stażu
          StPr/22/0597

          szlifowanie posadzek
          StPr/22/0725
          data rozpoczęcia pracy od 08.09.2022
          wynagrodzenie od od 5 600 PLN