Zamknij

Hydraulik

Nr oferty: StPr/22/0506Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Policach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Bankowa 18, 72-010 Police, powiat: policki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: wykonywanie robót remontowych i konserwacyjnych w następującym zakresie: instalacje wodociągowe, instalacje kanalizacyjne, instalacje gazowe, instalacje centralnego ogrzewania, ewentualne roboty ziemne towarzyszące pracom instalacyjnym
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 25.07.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 360 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Wymagania pożądane
    Uprawnienia:
    • mile widziana umiejętność spawania
    • mile widziane uprawnienia D3 uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Bankowa 18, 72-010 Police, powiat: policki, woj: zachodniopomorskie
      Osoba do kontaktu: Robert Mazur
      Numer telefonu: 913121283 604774541
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      utrzymanie czystości
      StPr/22/0549
      data rozpoczęcia pracy od 11.08.2022
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      utrzymanie czystości wewnątrz budynku, mycie podłóg, odkurzanie, wycieranie kurzu, mycie okien
      StPr/22/0541
      data rozpoczęcia pracy od 08.08.2022
      wynagrodzenie od od 3 309,6 PLN

      naprawa pojazdów samochodowych
      45/8/2022
      data rozpoczęcia pracy od 03.08.2022

      naprawa pojazdów ciężarowych oraz naczep i przyczep
      StPr/22/0525
      data rozpoczęcia pracy od 01.08.2022
      wynagrodzenie od od 3 500 do 5 500 PLN

      naprawa i konserwacja wózków widłowych i elektrycznych
      StPr/22/0526

      wymiana opon, naprawa opon na zimno, obsługa magazynu z oponami
      StPr/22/0529
      wynagrodzenie od od 3 100 do 4 000 PLN

      przygotowanie korespondencji do doręczania, doręczanie korespondencji i przekazów pieniężnych przy pomocy samochodu, realizacja planów sprzedażowych dotyczących wybranych usług i towarów, praca z ludźmi, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi
      StPr/22/0514
      wynagrodzenie od od 3 143 PLN

      sprzedaż artykułów spożywczych oraz układanie towaru na półki sklepowe
      StPr/22/0512
      wynagrodzenie od od 3 600 PLN

      sprzedaż artykułów spożywczych oraz układanie towaru na półkach sklepowych
      StPr/22/0513

      wykonywanie robót remontowych i konserwacyjnych w następującym zakresie: instalacje wodociągowe, instalacje kanalizacyjne, instalacje gazowe, instalacje centralnego ogrzewania, ewentualne roboty ziemne towarzyszące pracom instalacyjnym
      StPr/22/0506
      data rozpoczęcia pracy od 25.07.2022
      wynagrodzenie od od 3 360 PLN