Zamknij

Barman/sprzedawca

Nr oferty: StPr/22/0492Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Policach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Siedlecka 2 B, 72-010 Police, powiat: policki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: przyjmowanie zamówień telefonicznych i przygotowywanie do wydania zamówień, obsługa konsumentów w lokalu.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: ruch ciągły
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 11.07.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Uprawnienia:
    • obsługa kas fiskalnych
      Wymagania pożądane
      • Prawo jazdy kat. B
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: MAŁA GASTRONOMIA "SPRINT-BAR" DANUTA NAJDA
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Asfaltowa 18b, 72-010 Police, powiat: policki, woj: zachodniopomorskie
        Osoba do kontaktu: Mariusz Najda
        Numer telefonu: 531644605
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: cv
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail
        wg programu stażu
        StPr/22/0639
        data rozpoczęcia pracy od 10.10.2022
        wynagrodzenie od 1 565 PLN

        aktywny udział w szkoleniach, dbanie o porządek i bezpieczeństwo na stanowisku pracy, kontrola i obsługa urządzeń instalacji produkcyjnych, pobór próbek, współdziałanie w pracach zespołu
        StPr/22/0640
        data rozpoczęcia pracy od 29.09.2022
        wynagrodzenie od od 4 500 PLN

        obsługa dokumentacji firmy, archiwizacja dokumentów firmowych, obsługa korespondencji firmy, wprowadzanie danych do systemu
        StPr/22/0631
        data rozpoczęcia pracy od 26.09.2022
        wynagrodzenie od od 4 000 PLN

        prace porządkowe, utrzymanie porządku i czystości w wyznaczonych pomieszczeniach i wokół budynku
        StPr/22/0618
        data rozpoczęcia pracy od 13.09.2022
        wynagrodzenie od od 3 010 PLN

        wg. programu stażu
        StPr/22/0605
        data rozpoczęcia pracy od 19.09.2022

        prace porządkowe-teren wokół szkoły (utrzymanie zieleni)
        StPr/22/0611

        utrzymanie czystości w wyznaczonych pomieszczeniach, w tym urządzeń, mebli, sprzętów oraz ich dezynfekcia
        StPr/22/0601
        data rozpoczęcia pracy od 01.10.2022
        wynagrodzenie od od 3 100 PLN

        StPr/22/0603
        data rozpoczęcia pracy od 12.09.2022

        StPr/22/0597

        szlifowanie posadzek
        StPr/22/0725
        data rozpoczęcia pracy od 08.09.2022
        wynagrodzenie od od 5 600 PLN