Zamknij

pomoc administracyjna

Nr oferty: StPr/22/0456Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Policach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Police, powiat: policki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: przyjmowanie wniosków o świadczenia z Ośrodka Pomocy Społecznej, weryfikacja i kwalifikowanie wniosków, prowadzenie korespondencji z petentami, informowanie o warunkach i możliwościach uzyskania świadczeń, konstruoawnie decyzji administracyjnych i pism urzędowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.07.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Uprawnienia:
    • dobra organizacja pracy własnej
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Kościuszki 5, 72-010 Police, powiat: policki, woj: zachodniopomorskie
      Osoba do kontaktu: Katarzyna Monkiewicz
      Numer telefonu: 913123209
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie z urzędu pracy
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      praca z komputerem, telefony do klientów, obsługa baz danych, przygotowanie korespondencji, kalkulacja polis
      StPr/22/0474
      data rozpoczęcia pracy od 07.07.2022
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      telefoniczne udzilanie informacji na temat polis i mozliwości ubezpieczeń, umawianie klientów na spotkania z agentami, przekonywanie potencjalnych klientów o korzyściach z nabycia usługi
      StPr/22/0475

      obsługa i sprzedaż posiłków
      39/7/2022
      data rozpoczęcia pracy od 01.07.2022
      wynagrodzenie od od 3 100 PLN

      praca w Dziale Usług Opiekuńczych w domu chorego na terenie gminy Police, opiekowanie się osobami starszymi, niedołężnymi, chorymi, pielęgnacja i higiena chorego, w tym również higiena osobista
      StPr/22/0469

      przygotowywanie terenu, wysiewanie nasion, sadzenie i przesadzanie roślin, przycinanie roślin w tym cięcie żywopłotów (obsługa nożyc spalinowych), korekta drzew (obsługa pilarek), nawożenie roślin, nawadnianie roślin, zakładanie trawników, pielęgnowanie trawników w tym koszenie (obsługa kos spalinowych, kosiarek prowadzonych i samojezdnych), zbieranie pokosu, grabienie ręczne, usuwanie chwastów, wykonywanie zabiegów z zakresu ochrony roślin, organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami BHP i ochrony ppoż., ochrony środowiska i ergonomii.
      StPr/22/0450
      wynagrodzenie od od 20 PLN

      przygotowanie i naprawianie sieci, zastawianie sieci
      StPr/22/0451
      data rozpoczęcia pracy od 24.06.2022

      przyjmowanie wniosków o świadczenia z Ośrodka Pomocy Społecznej, weryfikacja i kwalifikowanie wniosków, prowadzenie korespondencji z petentami, informowanie o warunkach i możliwościach uzyskania świadczeń, konstruoawnie decyzji administracyjnych i pism urzędowych
      StPr/22/0456

      dostawa towarów do klienta
      StPr/22/0449
      data rozpoczęcia pracy od 22.06.2022
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      udzielanie pomocy rodzinom w poprawie ich sytuacji życiowej, w tym prawidłowego prowadzenia gospodarstwa domowego, udzielanie pomocy w rozwiazywaniu problemów socjalnych, psychologicznych, wychowawczych z dziećmi, wspieranie aktywności społecznej rodzin, udzielanie wsparcia dzieciom, w szczególności poprzez udział w zajęciach psychoedukacyjnych, podejmowanie działań interwencyjnych i zaradczych w sytuacji zagrożenia bezpieczeństwa dzieci i rodzin
      StPr/22/0438
      wynagrodzenie od od 3 300 PLN

      lifting rzęs, stylizacja rzęs rożnymi metodami
      32/6/2022
      data rozpoczęcia pracy od 04.06.2022
      wynagrodzenie od od 4 700 PLN