Dziś, 17 czerwca 2026 roku, w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach odbyło się uroczyste podsumowanie Sportowego Roku Szkolnego 2025/2026. Wydarzenie zgromadziło najzdolniejszych młodych sportowców, rodziców, nauczycieli wychowania fizycznego, dyrektorów placówek oświatowych oraz władze samorządowe.