Opcji na spędzenie czasu przy Wałach Chrobrego i na Łasztowni jest całe mnóstwo!
TRAWNIK ULICA JANA Z KOLNA/UL. ADMIRALSKA
16:00 - 20:00 - Visit Szczecin: informacje o mieście, sklepik z miejskimi pamiątkami
NABRZEŻE UL. JANA Z KOLNA
16.00-22.00 (godziny różne dla każdej jednostki) - Zwiedzanie jednostek: Olander, ORP Iskra, Gorch Fock, Bryza H, Bonawentura, Kattenturm, Victoria, Amanda, Nawigator, ORP Toruń, holownik H11, Joanna Saturna, Generał Zaruski, Baltic Beauty
WAŁY CHROBREGO
16.00-22.00 - Aleja Artystów – wyjątkowe wyroby rękodzielnicze twórców z całej Polski
UL. WAŁY CHROBREGO PRZED MUZEUM NARODOWYM
16.00-22.00 - Aleja Zachodniopomorskie Smaki – produkty tradycyjne Pomorza Zachodniego
UL. JANA Z KOLNA/ UL. ADMIRALSKA
16.00-1.30 - Lunapark Jan Novy – wesołe miasteczko z Czech
UL. KOMANDORSKA
16.00-1.30 - Craft Beer Zone w portowym klimacie – odpoczynek, muzyka i mnóstwo rodzajów piwa do wyboru
SCENA DZIECIĘCA/PRZY POMNIKU MICKIEWICZA
16.00-20.00 - Strefa Dziecięca - występy i animacje, działania warsztatowe, koncerty oraz pokazy taneczne, strefa sportowa, wystawa familijna - prezentacja działalności Pałacu Młodzieży Pomorskiego Centrum Edukacji, warsztaty, występy miejskich przedszkolaków.
PLAC SOLIDARNOŚCI
18.00 - 20.30 - V Festiwal Orkiestr Dętych Szczecin 2022 o Puchar Prezydenta Miasta Szczecin
18.00 - 20.30 - - uroczyste rozpoczęcie
18.00 - 20.30 - wspólne wykonanie hejnału Szczecina
18.30 - 20.30 - konnkurs orkiestr - musztra paradna
SCENA SZANTOWO--FOLKOWA PRZY CENTAURZE
18.00- 19.00 - Folk Wagon
19.15 - 20.15 - EMERALD
20.30 -21.30 - Beltaine
21.45 - 22.45 - Tabacco
ULICA KOMANDORSKA
20.00 - 01.30 - Craft Beer Zone DJ Damian Wojciechowski
SKWER NA ŁASZTOWNI
10.00 - 19.00 - Plener malarski - Związek Polskich Artystów Plastyków w Szczecinie
ŁASZTOWNIA
14.00-20.00 - ZWiK - Strefa Animacji
14.00-20.00 - Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście – Strefa Animacji
NABRZEŻE ŁASZTOWNIA
16.00-20.00 (godziny różne dla każdej jednostki) - Zwiedzanie jednostek Planeta I, Lodołamacz RZGW - TARPAN
ŁASZTOWNIA
16.00 - 1.30 - Jarmarka pod żaglami, tawerny piwne
16.00 - 1.30 - Strefa Food Trucków – kulinarna podróż po całym świecie za sprawą restauracji na kółkach
16.00-1.30 - Wesołe miasteczko – Holiday Park Szczecin z największym w Polsce kołem młyńskim Wheel of Szczecin
SCENA ŁASZTOWNIA PRZY PARKINGU LASTADII
16.00-23.00 - Koncerty - zespoły lokalne + na zakończenie wieczornego programu gwiazda Patrycja Markowska z zespołem
WYSPA GRODZKA
21:00 – 01.30 - Scena na Wyspie Grodzkiej: DJ Soina & Nasty P (drum show), DJ Milzz
SKWER NA ŁASZTOWNI PRZY NAPISIE SZCZECIN
09.00 – 10.00 - Bieg pod Żaglami
NABRZEŻE UL. JANA Z KOLNA
10.00-20.00 (godziny różne dla każdej jednostki) - Zwiedzanie jednostek: Olander, ORP Iskra, Gorch Fock, Bryza H, Bonawentura, Kattenturm, Victoria, Amanda, Nawigator, ORP Toruń, holownik H11, Joanna Saturna, Generał Zaruski, Baltic Beauty
TRAWNIK UL. JANA Z KOLNA/ UL. ADMIRALSKA
10.00 – 20.00 - Visit Szczecin: informacje o mieście, sklepik z miejskimi pamiątkami
WAŁY CHROBREGO, UL. JANA Z KOLNA, BULWAR PIASTOWSKI
10.00-1.30 - Jarmark pod Żaglami, tawerny piwne
UL. WAŁY CHROBREGO PRZED MUZEUM NARODOWYM
10.00-22.00 - Aleja Zachodniopomorskie Smaki – produkty tradycyjne Pomorza Zachodniego
UL. JANA Z KOLNA/ UL. ADMIRALSKA
10.00-1.30 - Lunapark Jan Novy – wesołe miasteczko z Czech
UL. KOMANDORSKA
10.00-1.30 - Craft Beer Zone w portowym klimacie – odpoczynek, muzyka i mnóstwo rodzajów piwa do wyboru
WAŁY CHROBREGO
11:00 - V Festiwal Orkiestr Dętych o Puchar Prezydenta Miasta Szczecin - prezentacje, przemarsze orkiestr
NABRZEŻE UL. JANA Z KOLNA
11.30 – 17.00 - Rejsy na jednostkach:
11:30-13:30 - Baltic Beauty
12:30-14:30 - Bryza H
15:00-17:00 - Bryza H
12:30-14:30 - Bonawentura
15:00-17:00 - Bonawentura
13:30-15:30 - Kattenturm
16:00-18:00 - Kattenturm
13:30-15:30 - Joanna Saturna
16:00-18:00 - Joanna Saturna
13:00-15:00 - Generał Zaruski
15:30-17:30 - Generał Zaruski
12:30-14:30 - Olander
15:00-17:00 - Olander
13:00-15:00 - Victoria
15:30-17:30 - Victoria
SCENA /PRZY POMNIKU MICKIEWICZA
12.00-20.00 - Strefa Dziecięca - występy i animacje, działania warsztatowe, koncerty oraz pokazy taneczne, strefa sportowa, wystawa - prezentacja działalności Pałacu Młodzieży Pomorskiego Centrum Edukacji, warsztaty, występy miejskich przedszkolaków.
SCENA SZANTOWO-FOLKOWA PRZY CENTAURZE
16:00-17:00 - Klang
17:00-18:00 - Rozdanie Międzynarodowych Nagród Żeglarskich
18:15 - 19.15 - The Nierobbers
19.30 - 20.30 - Drake
20.45 - 21.45 - Ryczące 20
22.00 - 23.00 - The Pioruners
SCENA -TEATR LETNI
16:30– 22.00 - V Festiwal Orkiestr Dętych Szczecin 2022 o Puchar Prezydenta Miasta Szczecin – konkurs – koncerty - wręczenie nagród
ORP TORUŃ
17.00-19.15 - Koncerty
17:00-18:00 - Ryczące 20
18:15-19:15 - Za Horyzontem
SKWER NA ŁASZTOWNI
11:00-19.:00 - Plener malarski – Związek Polskich Artystów Plastyków w Szczecinie
NABRZEŻE ŁASZTOWNIA
16.00-20.00 (godziny różne dla każdej jednostki) - Zwiedzanie jednostek Planeta I, Lodołamacz RZGW - TARPAN
ŁASZTOWNIA
10.00-1.30 - Jarmark pod Żaglami, tawerny piwne
10.00-1.30 - Strefa Food Trucków – kulinarna podróż po całym świecie za sprawą restauracji na kółkach
10.00-1.30 - Wesołe miasteczko – Holiday Park Szczecin z największym w Polsce kołem młyńskim Wheel of Szczecin
10.00-20.00 - ZWiK - Strefa Animacji
10.00-20.00 - Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście – Strefa Animacji
SKWER NA ŁASZTOWNI OBOK NAPISU SZCZECIN
11.00 – 14.00 - Plener Fotograficzny – Centrum Inicjatyw Rodzinnych
WYSPA GRODZKA – MIEJSKA STREFA LETNIA
12.00 – 18.00 - Beach Rugby: turniej 4 vs 4, turniej 1 vs 1, zajęcia rekreacyjne z piłką do rugby
SCENA ŁASZTOWNIA PRZY PARKINGU LASTADII
15.00-23.00 - Koncerty - zespoły lokalne, wieczorem na zakończenie programu – Viki Gabor z zespołem
TRAWNIK UL. JANA Z KOLNA/ UL. ADMIRALSKA
10.00 – 20.00 - Visit Szczecin: informacje o mieście, sklepik z miejskimi pamiątkami
NABRZEŻE UL. JANA Z KOLNA
10.00-20.00 (godziny różne dla każdej jednostki) - Zwiedzanie jednostek: Olander, ORP Iskra, Gorch Fock, Bryza H, Bonawentura, Kattenturm, Victoria, Amanda, Nawigator, ORP Toruń, holownik H11, Joanna Saturna, Generał Zaruski, Baltic Beauty
NABRZEŻE UL. JANA Z KOLNA
11.00 – 15.30 - Rejsy na jednostkach:
11:00-13:00 - Baltic Beauty
13:30-15:30 - Baltic Beauty
13:30-15:30 - Bryza H
13:00-15:00 - Bonawentura
13:00-15:00 - Kattenturm
13:30-15:30 - Joanna Saturna
13:30-15:30 - Generał Zaruski
13:30-15:30 - Olander
13:30-15:30 - Victoria
WAŁY CHROBREGO
10.00-22.00 - Aleja Artystów – wyjątkowe wyroby rękodzielnicze twórców z całej Polski
UL. WAŁY CHROBREGO PRZED MUZEUM NARODOWYM
10.00-22.00 - Aleja Zachodniopomorskie Smaki – produkty tradycyjne Pomorza Zachodniego
UL. JANA Z KOLNA/ UL. ADMIRALSKA
10.00-23.00 - Lunapark Jan Novy – wesołe miasteczko z Czech
WAŁY CHROBREGO, UL. JANA Z KOLNA I BULWAR PIASTOWSKI
10.00-23.00 - Jarmark pod Żaglami
UL. KOMANDORSKA
10.00-23.00 - Craft Beer Zone w portowym klimacie – odpoczynek, muzyka i mnóstwo rodzajów piwa do wyboru
SCENA / PRZY POMNIKU MICKIEWICZA
12.00-19.00 - Strefa Dziecięca - występy i animacje, koncerty oraz pokazy taneczne , działania warsztatowe, , strefa sportowa, wystawa familijna - prezentacja działalności Pałacu Młodzieży Pomorskiego Centrum Edukacji, warsztaty, występy miejskich przedszkolaków.
SCENA SZANTOWO-FOLKOWA PRZY CENTAURZE
14.00 - 15.00 - Zejman i Garkumpel (koncert dla dzieci)
15.15 - 16.15 - Atlantyda
16.30 - 17.30 - Trzy Majtki
17.45 - 18.45 - Cendes
ORP TORUŃ
16:00-16:45 - Grzegorz Tyszkiewicz & Szmytke
17:00-18:00 - Formacja
18.15 -19.00 - Los Cafe
WYSPA GRODZKA
20.00-23.00 - Craft Beer Zone: DJ D-Zet
NABRZEŻE ŁASZTOWNIA
10.00-20.00 (godziny różne dla każdej jednostki) - Zwiedzanie jednostek Planeta I, Lodołamacz RZGW - TARPAN
ŁASZTOWNIA
10:00-23:00 - Jarmark pod Żaglami, tawerny piwne
10.00-23.00 - Strefa Food Trucków – kulinarna podróż po całym świecie za sprawą restauracji na kółkach
10.00-23.00 - Wesołe miasteczko – Holiday Park Szczecin z największym w Polsce kołem młyńskim Wheel of Szczecin
10.00-20.00 - ZWiK - Strefa Animacji
10.00-20.00 - Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście – Strefa Animacji
SKWER NA ŁASZTOWNI
11:00-19:00 - Plener malarski - Związek Polskich Artystów Plastyków w Szczecinie
ŁASZTOWNIA - DŹWIGOZAURY
11.00 - V Festiwal Orkiestr Dętych Szczecin 2022 o Puchar Prezydenta Miasta Szczecin –prezentacje, przemarsze
SCENA ŁASZTOWNIA PRZY PARKINGU LASTADII
15.00-21.00 - Koncerty – zespoły lokalne, wieczorem na zakończenie programu – gwiazda Grzegorz Hyży z zespołem
WYSPA GRODZKA
21.00-00.00 - Muzyka elektroniczna
źródło: zagle.szczecin.eu
{loadposition region}
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz