Zamknij
REKLAMA

W autobusach wracają strefy wyłączone z użytku

20:10, 20.01.2022 | źródło: ZDITM Szczecin
Skomentuj
REKLAMA

Od piątku 21 stycznia w autobusach komunikacji miejskiej w Policach i Szczecinie wprowadzone zostaną strefy buforowe. Wygrodzenia będą także oznaczały brak możliwości zakupu biletu u osób prowadzących pojazd. Ma to zminimalizować ryzyko zarażenia i zapobiec brakom kadrowym.

Od najbliższego piątku pasażerowie nie będą mieli możliwości wejścia do pojazdu pierwszymi drzwiami i nie kupią biletu u kierowcy. Oznaczanie miejsc wyłączonych z użytku zajmie kilka dni.

- Już teraz zdarzają się niewyjazdy oraz ograniczenia na poszczególnych liniach spowodowane brakami kadrowymi, między innymi przez kwarantannę i izolację. Wspólnie podjęliśmy zatem działania, które mają chronić prowadzących, tak aby pandemia nie sparaliżowała komunikacji miejskiej. Motorniczowie i kierowcy od początku trudnego dla wszystkich czasu wykonują swoje obowiązku pomimo obaw o własne zdrowie. Teraz kiedy przypadków zachorowań jest coraz więcej szukamy sposobów na maksymalną ochronę – informuje Hanna Pieczyńska rzecznik prasowy ZDiTM.

(źródło: ZDITM Szczecin)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%