Fotorelacje

Zamknij
20:00, 16.06.2025

W sobotę, na terenie rekreacyjnym „Mierzynianka” w Mierzynie, odbył się Rodzinny Piknik „Całe zachodniopomorskie mówi o emocjach”.

Dla uczestników pikniku przygotowano mnóstwo atrakcji.

Była Strefa Emocji „Stacja emocji” – gry rozwijające empatię i komunikację, mini-wykłady psychologów: jak wzmacniać odporność psychiczną. Przygotowano również strefę Sport & Ruch ze szkółka piłkarską – treningi, konkursy celności, pokazowym treningiem bramkarskim. Było również spotkanie z Wilkami Morskimi „Jak stać się najlepszym” czyli zdjęcia, autografy, spotkania i mini trening.

Na pikniku można było porozmawiać z policjantami czy podszkolić się z pierwszej pomocy z ratownikami WOPR.

Przygotowano również dla najmłodszych Kids Zone – czyli animacje, malowanie twarzy, bańki mydlane.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Święcenie pokarmów w Policach, Niekłończycy, Tatyni
zobacz fotorelację
Nowa linia połączyła Nowe Warpno z Bartoszewem
zobacz fotorelację
Sportowe Warsztaty Wielkanocne w Policach
zobacz fotorelację
Immersive KLIMT & MONET w Szczecinie – dwie wystawy w cenie jednego biletu!
zobacz fotorelację
Niedziela Palmowa w Niekłończycy
zobacz fotorelację
Misterium Męki Pańskiej w Jasienicy
zobacz fotorelację
Mistrzostwa Polic w Biegach Przełajowych
zobacz fotorelację
Sprzątanie lasu w Policach. Góry śmieci przy cmentarzu
zobacz fotorelację
Topienie Marzanny i Powitanie Wiosny w Trzebieży
zobacz fotorelację
Targi Szkół Polic i Szczecina
zobacz fotorelację

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu police24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz