Zamknij

Chemik Police  przegrywa z Gwardią Koszalin [foto]

mah 14:59, 13.08.2022 Aktualizacja: 10:50, 24.10.2025
Skomentuj Chemik Police  przegrywa z Gwardią Koszalin [foto]

W meczu drugiej kolejki Kipsta IV ligi piłkarze Chemika przegrali przed własną publicznością z Gwardią Koszalin 1:4.

[FOTORELACJA]1588[/FOTORELACJA]

To już drugie spotkanie z drużyną z Koszalina, które zakończyło się porażką. Tydzień temu w Koszalinie Chemik przegrał z Bałtykiem 6:0. Dzisiaj na Siedleckiej lepsza była Gwardia.

Gwardia Koszalin wyszła na prowadzenie już w 13 minucie po bramce Wiktora Sawickiego. I to była jedyna bramka w pierwszej połowie spotkania.

W 54 minucie wynik na 2:0 dla Gwardii podwyższył Maksymilian Boczek. Kolejne bramki dla gości zdobyli Patryk Smykowski  w 67 minucie i Czarek Zalewski dziesięć minut później.

Honorowego gola dla Chemika zdobył w 85 minucie Kamil Bieniek.

Chemik Police – Gwardia Koszalin 1:4.

(mah)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu police24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%