Zamknij
REKLAMA

Trzebież. Bieg Syren i Trytonów, zabawy z Dzikiem, morsowanie , turnieje [foto]

19:27, 24.07.2022 | Mariusz Hałgas
Skomentuj
REKLAMA

Biegowi Neptuna towarzyszyły dodatkowe wydarzenia i atrakcje. Organizator biegu, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Policach, przygotował je wspólnie z partnerami.

[FOTORELACJA]1584[/FOTORELACJA]

Na terenie pola namiotowego w Trzebieży, organizatorzy Dzikiego Weekendu – Stowarzyszenie Klub Biegowy "Dzik" przygotowało dla najmłodszych mini tor Dzika.

Podczas imprezy w "wiosce zdrowia" na stoisku Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Szczecinie można było porozmawiać ze specjalistami w dziedzinie krwiodawstwa, dowiedzieć się jak zostać honorowym dawcą krwi. Stoisko edukacyjno-profilaktyczno-pomiarowe "Z Inspekcją Sanitarną się znam i bezpiecznie wypoczywam" miała również Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna.

Była również okazja poznać sportowców z naszej gminy. Swoje stoisko mieli Macaco Gold Team - Energy Police szkoła sztuki walki.

Morsy ze Szczecińsko-Polickiego Klubu Morsów im. Zbyszka Ulatowskiego zachęcali do wspólnej, lodowatej kąpieli w basenie.

Niedziela w Trzebieży to również dwa turnieje, które odbyły się na terenie Kompleksu Rekreacyjno-Plażowego.

PSPS "Chemik" Police zorganizował turniej siatkówki plażowej. Odbył się również turniej piłkarski dla dzieci w wieku do lat 10 - Trzebież CUP.

Wydarzeniem na trzebieskiej plaży był CHALLENGE RUN czyli bieg Syren i Trytonów. Zawodniczki i zawodnicy mieli do pokonania trasę, która biegła po plaży i w wodzie.

 

ZOBACZ TAKŻE:

(Mariusz Hałgas)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

TurystaTurysta

1 0

Zajechałem na plażę w Trzebieży. Nie rozumiem zachwytów. Infrastruktura i atrakcje ok. Jedzonko też, pomosty fajne,ale upaskudzone przez mewy.
A plaża? Kilkadziesiąt metrów piachu. Resztki chyba poniemieckiego falochronu. Można nieźle rozbić się. Szczególnie dzieciaki. Woda koszmarnie brudna,strach zamoczyć się. Promenada fajna,ale nie widać wody spoza koszmarnych krzaków. Rozumiem natura,ale wystarczy porównać z innymi promenadami nad morzem. Czy nie można było sypnąć trochę żółtego piasku z pogłębiania i powiększyć plażę?Bo były tłumy i ciasno.
Chyba trzeba jeszcze trochę dopracować i będzie fajnie..
Pozdro dla wczasowiczów 14:52, 30.07.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%