Zamknij

Grupa Azoty Chemik Police przegrał z ŁKS Commercecon Łódź

09:53, 17.01.2022 MaH Aktualizacja: 09:56, 17.01.2022
Skomentuj fot. Grupa Azoty Chemik Police fot. Grupa Azoty Chemik Police

ŁKS Commercecon Łódź pokonał Grupa Azoty Chemika Police w 15. kolejce Tauron Ligi. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1.

Chemik świetnie wszedł w mecz, wygrywając set otwarcia do 20. Z czasem gospodynie zaczęły lepiej bronić, co przełożyło się na ważne punkty w kontrach.

Chemik przegrał ważną końcówkę trzeciej partii, a w czwartym secie roztrwonił 5-punktową przewagę.

MVP uznano Kamilę Witkowską (12 punktów, 92% w ataku).

W barwach mistrzyń Polski zabłysnęła Jovana Brakocević-Canzian (27 punktów, 47%).

Chemik zajmuje drugie miejsce w tabeli Tauron Ligi.

ŁKS Commercecon Łódź – Grupa Azoty Chemik Police 3:1 (20:25, 25:20, 27:25, 25:22)

Chemik: Brakocević-Canzian (27), Kąkolewska (17), Wasilewska (10), Milenković (7), Kowalewska (3), Łukasik (5), Stenzel (libero) oraz Czyrniańska (6), Rios (2), Połeć, Lipska, Pol.